Echa to nowa książka Michała Cholewy, która w sprzedaży pojawi się już 30 marca 2017 roku. Dla wszystkich miłośników dotychczasowych powieści z serii pt. Algorytm wojny mamy dobrą wiadomość. Najnowsza publikacja będzie zbiorem opowiadań, który rozszerzy świat cyklu. Jednocześnie lektura idealnie nada się dla wszystkich czytelników, rozpoczynających dopiero swoją przygodę z twórczością Cholewy.

Nowa książka Michała Cholewy – Echa

Czego tym razem mogą spodziewać się odbiorcy? Jak już wspomnieliśmy, będzie to zbiór opowiadań ze świata Algorytmu wojny. Czytelnicy znajdą tu niezwykłe historie, echa wydarzeń z czasów po Dniu. To doskonała okazja dla wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o uniwersum stworzonym przez Michała Cholewę.

Przekonajcie się sami, czy bez żadnego wsparcia przetrwacie ciszę po katastrofie ludzkiej cywilizacji. Dowiecie się, co szmugluje frachtowiec „Verona” oraz jakie tajemnice Łeby odkrywa tylko z pozoru niegroźna awaria. Zastanawialiście się kiedyś, jak z odosobnieniem radzi sobie załoga wojskowej stacji łączności? Albo, do czego może doprowadzić kult rodzący się na pokładzie Arki? No i czy Mephisto do bazy Sheringham przywiózł złe, czy dobre wieści?

Odpowiedzi na te i wiele więcej pytań znajdziecie w najnowszej książce Cholewy. Przypominamy, że zbiór Echa w sprzedaży pojawi się 30 marca bieżącego roku. Jeśli jeszcze do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tego autora, to właśnie teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Nowość od Michała Cholewy jest doskonałym wprowadzeniem w świat, z którym czytelnik styka się w cyklu pt. Algorytm wojny.

Książkę Echa znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Wszystkie powieści autora znajdziecie tutaj.