ErotykiZapowiedzi i nowości

„Ladies Man” i „Womanizer” od Katy Evans wkrótce ucieszą polskich fanów gorących erotyków :)

Wydawnictwo Kobiece ujawniło na swoim profilu facebookowym, że w planach jest wydanie kolejnych książek Katy Evans z serii Manwhore! I kiedy fani pisarki odliczają już dni do premiery drugiej części serii czyli Manwhore +1, okazuje się, że jeszcze jesienią tego roku na rynku zadebiutują kolejne książki Katy Evans: Manwhore część trzecia: Ladies Men i czwarta: Womanizer.

Książki Katy Evans, czyli gwarancja udanego romansu

Przyjrzyjmy się bliżej tym tytułom. Znając niezwykle intensywny i oszałamiający styl Katy Evans, można mieć pewność, że jest na co czekać.

Ladies Man

Jesteśmy tylko przyjaciółmi, przyjaciółmi, którzy strasznie działają sobie na nerwy i czasami chcieliby pójść ze sobą do łóżka, ale nigdy tego nie robią.

Ladies ManTa historia spodoba się szczególnie fanom wątków romantycznych “od przyjaciół do kochanków”. Tahoe (którego poznajemy w pierwszej części Manwhore) i Gina znają się od dawna i od dawna chcieliby przestać być tylko “przyjaciółmi”. Jednak oboje coś powstrzymuje. On jest playboyem, któremu nie może oprzeć się żadna kobieta i skrupulatnie z tego korzysta. Ona nie chce być kolejną dziewczyną na jego długiej liście kochanek. Jednak coraz trudniej jest im zaprzeczyć, że przeskakują między nimi iskry i bariera zatrzymująca rozsądek w ryzach zaczyna być coraz bardziej płynna.

Kiedy spotykają się kolejny i kolejny raz, siła, która ich do siebie ciągnie jest niezaprzeczalna, padają spojrzenia, myśli zaczynają przybierać coraz bardziej seksualny kształt. Jednak tak jak kiedyś jedno powiedziało “nie”, tak teraz zrobi to drugie. Jednak co, jeżeli przynajmniej jedno z tych dwóch serc zaczyna czuć coś więcej niż tylko przyciąganie? Uff, będzie gorąco. 🙂

Womanizer

But I know what you are, what you are, baby

– Britney Spears

WomanizerWomanizer w przeciwieństwie do Ladies Man to książka, którą można śmiało przeczytać nie znając poprzednich części z serii. Katy oznaczyła ją jako standalone, czyli książkę, której wątki zaczynają się i kończą na jednym tytule. Co łączy Womanizer’a z poprzednimi częściami z serii? Oczywiście gorący, niesamowicie bogaty i nieosiągalny bohater. 🙂

Olivia i Callan poznają się przypadkiem jako para nieznajomych. Oboje od razu czują, że chcieliby poznać się “bliżej”. Olivia nic nie wie o swoim towarzyszu, z którym regularnie zaczyna widywać się na tarasie w budynku, w którym dostała niedawno staż. Dziewczyna jest zagubiona, a przystojny nieznajomy nie przestaje opuszczać jej myśli. Co jednak, jeżeli wspaniały sex szybko będzie musiał się skończyć, kiedy okaże się, że ten nieznajomy to najlepszy przyjaciel jej brata i w dodatku dyrektor zarządzający firmy, w której dziewczyna ma odbyć staż? Wszystko zaczyna się komplikować, kiedy za pożądaniem zaczynają iść uczucia. Jednak Olivia zrobi wszystko, żeby nie pójść ich śladem, przecież Callan to gracz, przyjaciel jej brata, jej szef i w dodatku… womanizer.

Zakochana Katy

Katy Evans zadebiutowała na polskim rynku serią Real, udowadniając, że w świecie erotyków ma bardzo dużo do powiedzenia. Jej kolejne książki, to kolejne smakowite kąski dla wszystkich fanek gorących, książkowych uniesień, niegrzecznych mężczyzn, którym nie można się oprzeć i kobiet, które przestawiają ich świat do góry nogami. Katy, czekamy!

Tymczasem zajrzyjcie do artykułu: W oczekiwaniu na Reap i Manwhore+1, z którego dowiecie się, jak umilić sobie czekanie na premiery kolejnych części Manwhore. 🙂