Nowe wydania książek Hilla - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Czy są tu z nami wielbiciele powieści grozy i horroru? A fani twórczości Joe Hilla? Teraz możecie kupić jego książki w całkiem nowej oprawie graficznej! Amerykański autor to świeża krew i jeden z bardziej poczytnych pisarzy młodego pokolenia, który podbił serca czytelników mrocznymi historiami z domieszką fantastyki. Jeszcze do niedawna tworzył pod pseudonimem. Jednak kiedy tylko pierwsze powieści zaczęły znajdować się na szczytach bestsellerowych list, zdradził swoją prawdziwą tożsamość.

Nowe wydania książek Hilla - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Okazało się wtedy, że Joe Hill to syn niekwestionowanego mistrza grozy, Stephena Kinga, który pragnął zapracować na swój sukces sam. Bez startu z popularnym nazwiskiem na okładce. Chrzest bojowy przeszedł, a fani i krytycy powieści docenili jego książki za wciągającą akcję i nietuzinkowe historie. Dziś pisarz może poszczycić się międzynarodowym sukcesem, który zawdzięcza tylko i wyłącznie ciężkiej pracy i swojemu talentowi. Jeśli szukacie sprawdzonych i wartych uwagi pozycji z mroczną aurą w tle, nowe wydania książek Hilla sprawdzą się tu idealnie.

Nowe wydania książek Hilla

W nowej szacie graficznej możemy złapać cztery najpopularniejsze tytuły pisarza. Poza tym na szczególną uwagę zasługuje tu fakt, iż zostały one opatrzone szatą graficzną uznanego polskiego ilustratora z Dark Crayon, Piotra Cieślińskiego! W związku z tym to doskonała okazja dla wszystkich kolekcjonerów i tych, którym zależy, by książki w domowej biblioteczce były nie tylko interesujące, ale też pięknie się prezentowały.

Dziwna pogoda - sprawdź na TaniaKsiazka.plDziwna pogoda

Jest to zbiór opowiadań, w którym czytelnicy znajdą cztery różne historie. Łączy je niepowtarzalna, mroczna atmosfera i nieprzemijające poczucie niepokoju. To świetna propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie nieco krótsze formy i przez jeden wieczór chcieliby zacząć i skończyć opowieść.

Książka dostępna od 16 września 2020 roku.

Strażak - zonacz na TaniaKsiazka.plStrażak

Przez kraj przetacza się przerażająca fala śmiertelnego zarodnika. Za jego sprawą ludzie po niedługim czasie stają w płomieniach. Pielęgniarka Harper Grayson opiekowała się wieloma zainfekowanymi, zanim jej szpital spłonął. Teraz odkryła niepokojące plamy na własnym ciele. Wierzy jednak, że uda się jej urodzić zdrowe dziecko. Ponieważ widziała już takie przypadki na własne oczy. Czy jednak dożyje dnia porodu?

Książka dostępna od 16 września 2020 roku.

Nowe wydania książek Hilla - zobacz na TaniaKsiazka.plGaz do dechy

To kolejny zbiór opowiadań. Tym razem czytelnicy znajdą tu aż trzynaście różnych historii. Warto też dodać, że dwie z nich powstały przy współpracy Joe Hilla z ojcem, Stephenem Kingiem. W związku z tym to nie lada gratka dla wszystkich fanów prawdziwie mrocznych i oryginalnych powieści.

Książka dostępna od 16 września 2020 roku.

NOS4A2 - kup na TaniaKsiazka.plNOS4A2

Victoria McQueen na ósme urodziny dostaje od rodziców niezwykły rower. Dzięki niemu dociera w miejsca, gdzie odnajduje zaginione przedmioty. Wystarczy, że wjedzie na zniszczony stary most i trafia tam, gdzie pragnie się znaleźć. Nie jest jednak jedyną osobą, która potrafi to zrobić. Podczas jednej z wypraw poznaje Maggie, która opowiada jej o porywającym dzieci Upiorze wysysającym ludzkie dusze i pozbawiającym uczuć.

Książka dostępna od 1 października 2020 roku.

To jak, złapiecie je wszystkie, czy sięgniecie tylko po wybrany egzemplarz? A może znacie już te historie?