Saga, czyli filiżanka, kótrej nie ma - kup na TaniaKsiazka.pl

Saga, czyli filiżanka, której nie ma – taki tytuł nosi nowość od Cezarego Harasimowicza. Ta pozycja idealnie nadaje się dla wszystkich miłośników literatury faktu i reportaży. Najnowszy projekt pisarza w błyskawicznym tempie zyskał status bestsellera i skradł serca tysięcy Czytelników w całej Polsce. Co takiego ma w sobie książka, że w tak krótkim czasie, osiągnęła tak wielki rozgłos? Warto, byście  przekonali się o tym sami. Koniecznie więc sprawdźcie, co tym razem przygotował Harasimowicz.

Nowość od Cezarego Harasimowicza – niezwykły portret rodzinny

Każdy, chociaż raz w życiu miał ochotę spisać dzieje własnej rodziny. Ileż fascynujących historii można złożyć ze wspomnień dziadków i ojców? Jak daleko bylibyśmy w stanie sięgnąć, odtwarzając drzewo genealogiczne? Harasimowicz, polski dramaturg, pisarz i scenarzysta nie zastanawiał się długo. Zakasał rękawy i wziął się do niezwykle trudnej i mozolnej pracy. Dzisiaj Czytelnicy mają okazję podziwiać efekt wieloletnich starań w postaci książki pt. Saga, czyli filiżanka, której nie ma.

Autor zebrał w jednym miejscu wspomnienia przodków, obejrzał stare fotografie, a na karty najnowszego projektu wydobył zapomnianą już rzeczywistość. Dzięki temu stworzył zabawną opowieść i przedstawił obraz dawnej, wielonarodowej Polski. Poszczególne sceny stają przed Czytelnikiem niczym żywe. Harasimowicz korzystał nie tylko z pamiętników matki, ale i dziadka. A warto wspomnieć, że pisarz jest wnukiem słynnego jeźdźca, medalisty olimpijskiego, majora Adama Królikiewicza. Miał zatem o czym pisać i opowiadać.

Czerpiąc z rodzinnych anegdot, poznaje gorące romanse. A uważnie studiując wycinki z dawnej prasy, przywołuje świat, w którym równolegle toczy się wielka historia i życie zwykłych ludzi. A jak wiadomo nie od dziś, to życie pisze najlepsze scenariusze. Dlatego też gwarantujemy, że czytając tę książkę, nie będziecie się nudzić. Bo to nie tylko rodzinna saga, warta uwagi. To przede wszystkim barwny obraz czasów minionych, o których dziś już mało kto pamięta. I sentymentalny powrót do przeszłości.

Nowość od Cezarego Harasimowicza pt. Saga, czyli filiżanka, której nie ma znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!