Zakładnik. Historia ucieczki - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Zakładnik. Historia ucieczki to książka kanadyjskiego pisarza, który ma już na koncie sporo sukcesów. Do tej pory Czytelników zaskakiwał historiami, opartymi na własnych doświadczeniach. Nadawał im formę komiksów, gdzie odbiorcy mogli zapoznać się z jego wrażeniami z pobytu m.in. w Korei Północnej, Birmie czy Jerozolimie i Chinach. Teraz pisarz nieco zmienia źródło inspiracji i przenosi akcent z własnych przeżyć, na los zupełnie innej osoby. Efektem tego jest nowość, którą mamy przyjemność Wam dziś prezentować. Zaciekawieni? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Zakładnik. Historia ucieczki – prawdziwa historia grozy

Głównym bohaterem tej mrożącej krew w żyłach, ale jak najbardziej prawdziwej historii, jest Christophe André. To pracownik pozarządowej organizacji medycznej, która działa na terenie Kaukazu. Nieszczęśliwym zrządzeniem losu, mężczyzna zostaje porwany podczas swojej pierwszej misji humanitarnej. Bardzo szybko okazuje się, że to znacznie gorsza sytuacja, niż więzienie. Kiedy jest się za kratkami, to osadzony dokładnie wie, dlaczego tam się znalazł i kiedy wyjdzie na wolność. Natomiast zakładnik nie ma takiego „komfortu”. Tak naprawdę będąc zakładnikiem, każda minuta jest oczekiwaniem w napięciu na to, co stanie się dalej. Christophe André rozpoczyna długi okres mrocznego życia w ukryciu. Mężczyzna nie ma pojęcia, kiedy jego koszmar dobiegnie końca i czy wyjdzie z tego żywy.

Książka pt. Zakładnik. Historia ucieczki to właściwie komiks. Rysunkowa spowiedź głównego bohatera, którego autor spotkał podczas jednej ze swoich podróży. Jest ona po brzegi wypełniona niepokojem, a miejscami wydaje się absurdalna. Każdy punkt zwrotny to potężna dawka niepewności. Nigdy bowiem nie wiadomo, kiedy długie oczekiwanie może zostać nagle przerwane.

Poszukujecie autentycznych opowieści, które wzbudzą w was mnóstwo emocji? Trafiliście idealnie. Co więcej, jeśli jesteście miłośnikami graficznej prezentacji opowiadanych historii, Zakładnik. Historia ucieczki to bez wątpienia pozycja właśnie dla was. Znajdziecie ją tutaj. Koniecznie to sprawdźcie. Wszak nie od dziś wiadomo, że to życie pisze najlepsze i najbardziej zaskakujące scenariusze. Gorąco polecamy!