Nowość od Katarzyny Puzyńskiej pt. Nora pojawi się na rynku już 17 kwietnia 2018 roku. Bestsellerowa twórczyni polskich kryminałów po raz kolejny zabierze czytelników do Lipowa. Tak, tak, Nora  to już 9 tom słynnej sagi z aspirantem Danielem Podgórskim. Jeśli zatem dopiero zaczynacie swoją przygodę z literaturą kryminalną, koniecznie sięgnijcie po twórczość tej pisarki. Gwarantujemy mnóstwo zaskakujących i intrygujących wątków 0oraz wiele godzin dobrej rozrywki. Warto też wspomnieć o tym, że Puzyńska z wykształcenia jest psychologiem. To doświadczenie pomaga jej w tworzeniu niezwykle złożonych i skomplikowanych postaci. Dzięki temu jej historie i bohaterowie nigdy nie są nudne. Sprawdźcie to sami!

Nowość od Katarzyny Puzyńskiej – kilka słów o fabule

Berenika jak większość nastolatek jest zbuntowana i lubi chadzać własnymi ścieżkami. I kiedy po raz kolejny znika z domu, nikt za bardzo się tym nie przejmuje. Jednak szybko okazuje się, że tym razem coś jest inaczej niż zwykle. Ponadto w sprawę jest zaangażowany ojciec jednego z policjantów.

Tymczasem w szpitalu psychiatrycznym, oddalonym o kilkadziesiąt kilometrów, zostaje zamordowana pacjentka. Sprawa szokuje mocniej, kiedy okazuje się, że ofiara na kilka godzin przed śmiercią wysyła enigmatyczną wiadomość z prośbą o pomoc. Czyżby wiedziała, że ktoś czyha na jej życie? To jednak nie koniec dramatycznych informacji. Obok dawno już nieczynnej karuzeli, zostaje znalezione brutalnie okaleczone ciało. Jaki ma to związek z poprzednimi sprawami? I co kryje tajemnicza studnia w zagajniku wśród pól?

Przed aspirantem Danielem Podgórskim spore wyzwanie. Musi nie tylko odnaleźć mordercę, nim ten pozbawi życia kolejną, niewinną ofiarę. Bohater stanie przed jeszcze jednym, trudnym zadaniem. Czy w końcu uda się mu uporządkować życie prywatne?

Przypominamy, że nowość od Katarzyny Puzyńskiej pt. Nora dostępna będzie od 17 kwietnia bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim wielbicielom literatury kryminalnej, której autorami są rodzimi twórcy. Katarzyna Puzyńska po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Przekonajcie się sami!