Nowość od Agaty Przybyłek do doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Także miłośniczki powieści komediowych, romantycznych i dla kobiet mają wiele powodów do zadowolenia. Autorka od lat zachwyca polskie odbiorczynie historiami, które na długo zapadają w pamięć. Jej książki w błyskawicznym tempie zyskują popularność, a grono Czytelniczek pisarki stale się powiększa. Jej najnowszy projekt pt. Wierność jest trudna jest już na szczęście dostępny w sprzedaży. Warto też wspomnieć, że prezentowana dziś powieść to kontynuacja losów bohaterów z bestsellerowego Ja chyba zwariuję! Jeśli więc do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości! Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nowość od Agaty Przybyłek – zaskakująca i zwariowana powieść

Główną bohaterką powieści jest Eliza, która właśnie przygotowuje się do ślubu. Całej rodzinie dziewczyny zaczął udzielać się radosny nastrój tego podniosłego wydarzenia. Jednak przewrotny los ma jeszcze sporo niespodzianek w swoim scenariuszu. Na drodze bohaterki stawia niepokornego Szczepana, który zawróci w głowie grzecznej i poukładanej Elizie. Wraz z nim pojawią się trudne decyzje i męczące pytania, na które odpowiedź nie jest prosta i oczywista.

Czy przyszła panna młoda dotrzyma wierności narzeczonemu? Czy jednak ulegnie urokowi przystojnego motocyklisty?  Nie jest łatwo, bo Szczepana wcale nie zraża wiadomość o planowanym ślubie dziewczyny. Jednak on również zostanie wciągnięty w wir zdarzeń, zaplanowanych przez przewrotny los. Okaże się bowiem, że randkuje nie z jedną, a z dwiema dziewczynami! Bo przecież jak to mówią: „Cicha woda, brzegi rwie”.

Czytelniczki w najnowszej książce Przybyłek będą miały okazję przekonać się, do czego zdolne są bliźniaczki, kiedy rywalizują o mężczyznę. Znajdziecie tu wszystko to, za co odbiorczynie pokochały autorkę. Lekki i przyjemny styl oraz ogromną dawkę poczucia humoru. To powieść o tym, że wierność nie zawsze jest łatwa.

Nowość od Agaty Przybyłek pt. Wierność jest trudna znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę powieść wszystkim miłośniczkom powieści dla kobiet oraz wielbicielkom humorystycznych i lekkich historii romantycznych.