Pozwól mi wrócić - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od B. A. Paris to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości autorki. To jej czytelnicy na całym świecie zawdzięczają thrillery psychologiczne takie jak Na skraju załamania czy Za zamkniętymi drzwiami. Książki w błyskawicznym tempie zyskały status bestsellerów i stały się międzynarodowymi hitami. W związku z tym pisarka postanowiła iść za ciosem i nie spoczywać na laurach. Tym samym czytelnicy w Polsce już niedługo będą mogli zapoznać się z jej najnowszą powieścią. Książką pt. Pozwól mi wrócić będzie dostępna na naszym rynku od 14 lutego 2019 roku. Tytuł ten z pewnością zainteresuje każdego miłośnika thrillerów, które do ostatniej strony trzymają w napięciu i niepewności. A autorka po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku, a literackiego talentu. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Nowość od B. A. Paris – Pozwól mi wrócić

Głównymi bohaterami tej książki są Fin i Layla, młodzi i nieprzytomnie w sobie zakochani. Wspólnie wybierają się na wakacje do Francji. W nocy zatrzymują się na przydrożnym parkingu. A kiedy Fin wraca z toalety, orientuje się, że jego dziewczyna gdzieś zniknęła. Bohater opowiada policji o tym, co zdarzyło się tej nocy. Jednak są tacy, którzy nie wierzą w jego wersję. Tym samym podejrzewają go o najgorsze. Nawet po latach. I tylko Fin wie, że nie powiedział wtedy policji całej prawdy.

Od tragicznego wydarzenia mija dziesięć lat. W związku z tym chłopak zaczyna jeszcze raz – w innym miejscu, z inną kobietą. Los chciał, że jest to akurat siostra jego zaginionej dziewczyny. Wkrótce para się zaręcza, a wówczas Fin dostaje telefon. Ktoś z jego przeszłości widział Laylę. I ktoś podrzuca znaki, kojarzące się jednoznacznie z nią. Ponadto chłopak otrzymuje maile, które doprowadzają go na skraj szaleństwa. Fin zaczyna podejrzewać wszystkich i coraz bardziej wierzy w to, że jego dawna ukochana żyje. I że jest bliżej, niż mu się wydaje.

Przypominamy, że nowość od B. A. Paris będzie dostępna od 14 lutego 2019 roku. Książkę pt. Pozwól mi wrócić znajdziecie tutaj.