Królewska takia - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Marcina Mortki Królewska talia - kup TaniaKsiazka.plKrólewska talia – taki tytuł nosi nowość od Marcina Mortki, która w sprzedaży pojawi się już 24 maja 2017 roku. Bez wątpienia jest to dobra wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości pisarza, jak i Czytelników lubujących się w powieściach fantasy. Autor po raz kolejny nie zawodzi i udowadnia, że jego sukces to nie kwestia przypadku. Dajcie się porwać niezwykle magicznej opowieści, w której wykreowany świat wciągnie Was do reszty.

Nowość od Marcina Mortki – rozdanie pełne emocji

Warto tutaj wspomnieć, że powieść pt. Królewska talia to początek nowego, fantastycznego cyklu. To oznacza, że Czytelnicy będą mieli szansę na więcej tytułów związanych z wykreowanym przez Mortkę światem. Czy może być coś lepszego niż zapowiedź kolejnej, porywającej serii fantasy spod jego pióra? Dla wszystkich miłośników gatunku odpowiedź jest oczywista.

O czym opowiadać będzie pierwszy tom? Wrócić tu trzeba do samego tytułu powieści. Królewska talia to tajemniczy artefakt, który od wieków pomagał utrzymywać możnowładców w ryzach. Głównie właśnie o nią będzie się rozchodzić. Okazuje się, że przedmiot ten jest niezbędny, by przywrócić ład i porządek w świecie, który opanował chaos.

Wszystko przez nadejście Czerni – niezbadanej i mrocznej siły, która zmusza mieszkańców królestwa Mandylionu do opuszczenia rodzinnych ziem. W poszukiwaniu nowej ojczyzny trafiają do Taliady – Nowego Mandylionu – jednak i tam natrafiają na kolejne przeciwności losu. Młody Tankred Hanstar odkrywa również, że dwa z wielkich rodów zaczynają spiskować przeciwko innym. Pojawia się wówczas pytanie, co stało się z Królewską talią, która do tej pory utrzymywała porządek w ich świecie?

Autor już w pierwszym tomie gwarantuje odbiorcom mnóstwo emocji, spisków, oszustw i krwawych walk o władzę nad Nowym Mandylionem. Nagłe zwroty akcji i nieoczywiste rozwiązania to elementy, za które czytelnicy pokochali twórczość Mortki. Najnowszą powieścią udowadnia, że wciąż znajduje się w szczycie formy.

Książkę pt. Królewska talia znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom dobrych i wciągających powieści fantasy!

Wszystkich zainteresowanych twórczością Marcina Mortki odsyłamy tutaj.