PolecamyPromocje

Książka o 50 % taniej! Zapełnij letnią biblioteczkę

Planujecie już powoli wakacje? Warto zacząć także uzupełniać wakacyjną biblioteczkę. Szczególnie kiedy pojawiają się takie okazje jak ta: książka o 50 % taniej niż cena rynkowa. Sprawdźcie promocyjne tytuły i wybierzcie coś dla siebie. Warto się pospieszyć, ta promocja kończy się 30 maja, a liczba egzemplarzy jest ograniczona.

Książka o 50 % taniej – każdy wybierze coś dla siebie

Nowa, TanioKsiążkowa promocja 50% taniej, a nawet i więcej! to lista niemal 700 tytułów, które można kupić w cenie niższej o połowę! Są wśród nich gorące romanse, wspaniałe tytuły literatury obyczajowej, kryminały, poradniki i biografie. Z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Ja chciałabym zwrócić Waszą uwagę na Złotą godzinę Sary Donati. Książka opowiada o dwóch lekarkach, żyjących w okresie rewolucji przemysłowej w USA. Kobiety muszą borykać się z wielkimi problemami, a ostatecznie stają się głosem ludzi walczących o godne życie. Fanki erotyków i gorących romansów także będą bardzo zadowolone. Słynny Gracz Vi Keeland jest do kupienia w cenie 18,45 zł!

Książka o 50 % taniej – a może biografia?

Warto także zwrócić uwagę na biografię Adele zatytułowaną: Adele. Dziewczyna, która rozkochała w sobie świat Chas Newkey-Burden. Sprawdźcie, co zmieniła w jej życiu sława. Czy Adele odgrodziła się od świata murem ze złota, czy wręcz przeciwnie, żyje jak dawniej? Z TanioKsiążkowej promocji ucieszą się także fani sportu. Warto zaopatrzyć się, chociażby w biografię Pavela Nedveda: Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają, czyli moje zwyczajne życie, czy książkę Mateusza Bystrzyckiego Gerard Pique Urodzony na Camp Nou.

Na uwagę zasługują także liczne poradniki np. Kuchnia kokosowa. Kompletna książka kucharska. Lato to czas, kiedy możemy wcielać zawarte w nich rady w życie, bo po prostu mamy więcej wolnych chwil.

A wy wybraliście już swoje tytuły na letnią półkę?

Całą listę książek objętych promocją znajdziecie: tutaj. Gorąco polecamy!

Książka o 50 % taniej