PolecamyPromocje

Książki podróżnicze, przewodniki i mapy do 35% taniej sprawią, że te wakacje będą niezapomniane!

promocjaPrzychodzi taki moment w naszym życiu, kiedy myśląc o wakacjach, chcemy oprócz leżenia na plaży przez cały dzień, dowiedzieć się czegoś o miejscu, do którego podróżujemy. Czasami przecież sama podróż trwa wiele długich godzin. Przewodniki, mapy, książki podróżnicze dadzą nam szybki wgląd w to, co naprawdę warto zobaczyć. Promocja Taniej Książki na książki z działu Turystyka z rabatem do 35% to świetna okazja, żeby zapełnić wakacyjne walizki odpowiednimi tytułami. Warto się pospieszyć, promocja potrwa tylko do 18 lipca.

Książki podróżnicze do każdego miejsca na świecie 

podróżeZ pewnością wiecie już mniej więcej, gdzie spędzicie tegoroczne wakacje. Być może będą to polskie Tatry lub Bałtyk. A może po raz pierwszy Chorwacja ? A może są wśród Was osoby, które wybierają destynację wakacyjną, aby zobaczyć miejsca opisane w ukochanych książkach np. Barcelonę? Tak naprawdę bez względu na to, czy spędzamy wakacje w Polsce, czy za granicą, a nawet we własnym ogródku, lato to czas podróżowania. Można to robić, chociażby nawet na kartach książek.

Książki podróżnicze – praktyczne i piękne

HiszpaniaWspółczesne przewodniki są tak interesujące, że dostarczają nam wiedzy nie tylko o tym, gdzie można coś smacznie zjeść i jak dojechać do hotelu, ale zawierają niezły fragment historii danych miejsc. Często opisy są pełne fascynujących ciekawostek, tak że stanowią niezwykle wciągającą lekturę i poszerzają nasze horyzonty. Przewodniki National Geographic, np. Hiszpania, to nie tylko niezła garść praktycznych i interesujących informacji. Same niesamowite zdjęcia, które się w nich znajdują stanowią solidny argument, przemawiający właśnie za tymi tytułami.

Jak tanio podróżować?

Tanie podróżowanieJednak książki podróżnicze to także niezwykle praktyczne poradniki. Jest nim chociażby Pora na Europę Tanie podróżowanie Jakuba Porady. Autor ma wyjątkowy podróżniczy zmysł do wyszukiwania najbardziej korzystnych cenowo środków transportu, tras i biletów, dzięki temu pokaże Wam, jak zobaczyć wiele nieznanych miejsc, za małe pieniądze. Opowie też nieco o tym, dlaczego podróżowanie pomaga nam zrozumieć nas samych i kraj, w którym żyjemy.

Znani opowiadają o swoich podróżach 

Książki podróżnicze znanych i cenionych osobowości ze świata mediów, które pewnego dnia zdecydowały, że odwiedzą najbardziej egzotyczne miejsca na świecie to lektura właściwie na cały rok. Opisują najbardziej egzotyczne miejsca i ludzi z charakterystycznym dla siebie humorem (Wojciech Cejrowski), wrażliwością (Beata Pawlikowska), ciekawością świata i empatią (Martyna Wojciechowska). Warto poznać ich punkt widzenia i zobaczyć, chociażby na kartach książek miejsca, które uświadamiają nam, jak różnorodny jest świat i czasami… jak wygodne jest nasze życie.

Tak, wakacje to cudowny czas, a dla niektórych początek wielkiej przygody. 🙂

Całą, promocyjną listę książek podróżniczych, map i przewodników znajdziecie w tym miejscu

turystyka