Nowość od Michała Gołkowskiego - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Michała Gołkowskiego to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości pisarza. Powody do zadowolenia mają przede wszystkim zwolennicy serii SybirPunk, a więc i wielbiciele science fiction. Najnowszy, drugi tom cyklu, pojawi się w sprzedaży już 26 czerwca 2020 roku. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego autora, to doskonała okazja, by nadrobić zaległości. A naprawdę warto! Przekonacie się bowiem, co takiego mają w sobie jego historie, iż w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów i stają się krajowymi hitami.

Nowość od Michała Gołkowskiego - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Michała Gołkowskiego – SybirPunk tom II

Wszystko dobre, co się dobrze kończy. Pod warunkiem, że na pewno się skończyło.

 Przyszłość to NeoSybirsk: rozpadająca się, sklecona na sznurek i szmatę cywilizacja, pokryta węglowym pyłem. Cuchnące zaułki, w których można stracić życie za butelkę wody. Ponadto syntetyczne jedzenie, trujące powietrze i ludzie tak napakowani cybernetyką, że właściwie nie wiadomo czy jeszcze są ludźmi. W takim świecie żyje główny bohater, który jest specjalistą od załatwiania trudnych spraw.

Saszka, zwany Chudym, jest teraz prawdziwym  i Poważnym Panem Przedsiębiorcą. Tym samym ma własny zakład, odbiorców i obraca przy tym grubą kasą. Należy jednak pamiętać o tym, że człowiek może wyprowadzić się z dzielnicy, ale dzielnica z człowieka nie wyjdzie nigdy.

W związku z tym już wkrótce rozbabrana latem sprawa wraca teraz ze zdwojoną mocą. Kolejne jej wątki zaczynają splatać się w piękny, równiutko ułożony węzeł zaciskowy pętli. Nad czyją głową? Cóż, to się dopiero okaże. Jedno jest jednak pewne. Chudy zrobi wszystko, aby na szafot wszedł ktoś zupełnie inny.

Po raz kolejny Gołkowski serwuje fanom historię wciągającą, z wartką akcją i nietuzinkowym światem przedstawionym. Tym samym, jeśli literatura science fiction to wasz ulubiony gatunek literacki, koniecznie sprawdźcie tę serię. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Przypominamy, że nowość od Michała Gołkowskiego będzie dostępna w sprzedaży od 26 czerwca bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj.

Tymczasem tutaj znajdziecie jej pierwszy tom.