Podejdź bliżej - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Rachel Abbott to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości pisarki. Również wielbiciele thrillerów psychologicznych i kryminałów mają wiele powodów do radości. Najnowsza powieść Abbott pt. Podejdź bliżej to kolejna już powieść, w której powraca uwielbiany przez Czytelników inspektor Tom Douglas. Książka już stała się międzynarodowym hitem. W błyskawicznym tempie podbiła serca Czytelników na całym świecie i szturmem wdarła się na pierwsze miejsca najważniejszych, bestsellerowych list. Teraz odbiorcy również w Polsce mają szansę poznać nowość od Rachel Abbott, której grono wielbicieli stale się powiększa. Koniecznie sprawdźcie, co autorka tym razem przygotowała swoim Czytelnikom!

Nowość od Rachel Abbott – nowe wyzwanie inspektora Toma Douglasa!

W miejskim parku zostają znaleziony zwłoki kobiety. Na jej ciele nie ma żadnych śladów przemocy i trudno stwierdzić, jak zginęła. Inna ucieka przed swoim socjopatycznym partnerem, który stale ją prześladuje. Jednak doskonale wie, że prędzej, czy później, będzie musiała wrócić.

Ale to nie wszystko. W niewyjaśnionych okolicznościach znika jeszcze kilka innych kobiet. Wszystkie łączy jedna rzecz – w przeszłości dokonały fatalnego wyboru. Żadna z bohaterek nie ma wpływu na to, że już wkrótce staną się sobie bardzo bliskie.

Przed głównym bohaterem, inspektorem Tomem Douglasem, jedno z najtrudniejszych śledztw w karierze. Musi dowiedzieć się, czy ktoś manipuluje kobietami, prowadząc własną mroczną grę. Jedno jest pewne: jeśli Douglas się nie pospieszy, wkrótce mogą pojawić się kolejne ofiary…

Ile kobiet musi jeszcze umrzeć? Kto je kontroluje i jak ich powstrzymać? To pytania, na które niełatwo znaleźć odpowiedź.

Nowość od Rachel Abbott – światowy bestseller!

Nowość od Rachel Abbott sprzedała się już w ponad 3 milionach egzemplarzy! Nic dziwnego, bo książka pt. Podejdź bliżej to niezwykle wciągająca historia, która trzyma w napięciu aż do ostatniej strony. Gwarantujemy, że powieść przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi detektywistycznych zagadek i mrożących krew w żyłach thrillerów psychologicznych.

Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy! Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości.