Boskie zwierzęta - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Szymona Hołowni to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości polskiego publicysty. Książka pt. Boskie zwierzęta będzie dostępna w sprzedaży już od 29 listopada 2018 roku i przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi rozważań religijnych i ekologicznych. Tym samym autor po raz kolejny udowadnia, że ma sporo do powiedzenia w sprawach na pozór oczywistych. Hołownia swoich książkach porusza przede wszystkim tematy związane z religijnymi aspektami życia człowieka. Tym razem w te rozważania wkrada się również temat bardzo na czasie. Czyli przede wszystkim ekologia i sposób, w jaki człowiek współcześnie traktuje zwierzęta. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotował jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich publicystów i dziennikarzy.

Nowość od Szymona Hołowni – Boskie zwierzęta

Trudno jest znaleźć sposób na to, by człowiek mógł żyć na ziemi w zgodzie z resztą stworzenia. Szukają go od wieków myśliwi, ekolodzy, rolnicy i księża. Szymon Hołownia w najnowszej publikacji stawia wiele pytań, które wciąż nurtują człowieka. Czy zwierzęta po śmierci idą do nieba? A może koty i psy mogą liczyć na ich własny raj? Czy może w ogóle nie posiadają duszy, a co za tym idzie, umierając, giną bezpowrotnie?

Tym samym autor porusza także kwestię jedzenia mięsa we wszystkie dni tygodnia, prócz piątków. Czy to grzech? A jeśli tak, to dlaczego? No i jeszcze te ryby… Co z nimi? Warto tutaj wspomnieć, że Hołownia jest właścicielem dwóch cudownych psiaków, Grafita i Żelki. W związku z tym czytelnicy odnajdą tu wiele o prawdziwej miłości, wierności i przywiązaniu, jakimi darzą nas boskie zwierzęta. W książce tej udziela głosu rolnikom, ekologom, myśliwym i księżom. I razem szukają odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób możemy na nowo poukładać relacje z innymi stworzeniami naszej planety.

Przypominamy, że nowość od Szymona Hołowni będzie dostępna od 29 listopada 2018 roku. Książkę pt. Boskie zwierzęta znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją nie tylko miłośnikom autora, ale także tym, którzy interesują się ekologią i losem zwierząt na naszej planecie.