Nowość Puzyńskiej - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość Puzyńskiej to doskonała wiadomość dla wszystkich fanów twórczości polskiej pisarki. Poza tym powody do zadowolenia mają miłośnicy literatury faktu i reportaży, traktujących o życiu i trudach pracy w policji. Najnowsza książka Katarzyny Puzyńskiej nosi tytuł Policjanci. W boju i w sprzedaży będzie dostępna już od 24 marca 2020 roku. Ponadto warto tutaj wspomnieć, że jak w przypadku innych książek z reportażowego cyklu o policjantach, połowa dochodu ze sprzedaży tej pozycji zostanie przekazana na Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się tym razem? Zatem koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Nowość Puzyńskiej - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość Puzyńskiej – prawda o pracy i życiu polskich antyterrorystów

Granaty, karabiny, broń krótka, desanty ze śmigłowca, szturmowanie budynków. Policyjnym antyterrorystom zlecane jest zatrzymywanie najgroźniejszych i najbardziej okrutnych przestępców. Liczą się więc z tym, że trafią na strzelaniny, wojny gangów, zamachy czy odbijanie zakładników. W końcu to ich żywioł.

W związku z tym codzienne mordercze treningi przygotowują ich do tego, żeby stawić czoło najgorszemu. Tymczasem w domu czeka żona. Pełna niepokoju, bo przecież mąż może nie wrócić z akcji. Jak swoją służbę widzą policjanci i jak postrzegają ją ich partnerki? Z czym muszą mierzyć się na co dzień polscy antyterroryści? I jaką cenę płacą za tak wymagający zawód?

Katarzyna Puzyńska ze znaną sobie dociekliwością i bezkompromisowością dociera do najważniejszych faktów. I prezentuje je takimi, jakie są. Bez zbędnych koloryzacji i wzniosłych frazesów. Jej reportaże to samo życie, które potrafi napisać scenariusze najbardziej sensacyjnych i zapierających dech w piersiach historii.

Przypominamy, że nowość Puzyńskiej pt. Policjanci. W boju będzie dostępna w sprzedaży już od 24 marca bieżącego roku. Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją każdemu miłośnikowi literatury faktu i polskich reportaży. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tu coś dla siebie. Koniecznie to sprawdźcie! I przekonajcie się sami, co takiego mają w sobie historie Puzyńskiej, iż cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem.