Cienie - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Wojciecha Chmielarza to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości pisarza. Najnowsza książka autora nosi tytuł Cienie i od jest już dostępna w sprzedaży. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z powieściami tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości. Zwłaszcza jeśli kryminały to Wasz ulubiony gatunek. Chmielarz po raz kolejny udowadnia, że jego ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Sprawdźcie sami, jakie wyzwania tym razem stawia przed słynnym komisarzem Mortką.

Nowość od Wojciecha Chmielarza – Cienie

Dwie kobiety zostają zamordowane w podwarszawskim Milanówku. Nikt nie ma wątpliwości, że to przypadek, kiedy okazuje się, że to żona i córka słynnego gangstera, Wilka. Jednak ten ostatni zaginął dokładnie sześć lat temu w niewyjaśnionych okolicznościach. A podkomisarz Kochan, po długim i żmudnym śledztwie odnalazł jego ciało z przestrzeloną czaszką. Wydawać by się mogło, że temat został zamknięty. Szybko jednak okazuje się, że to dopiero początek, bo kobiety zostały zabite właśnie z jego broni.

Na miejsce zostaje ściągnięty Jakub Mortka. Policjanci chcą, aby na własne oczy przekonał się o winie kolegi. A wszystkie fakty świadczą przeciw Kochanowi. Mężczyźnie nie pozostaje nic innego, jak pozostać w ukryciu do czasu wyjaśnienia sprawy. O pomoc prosi komisarza, wyjaśniając, że w całą tę sprawę został wrobiony. Głęboko też wierzy, że z całą tą sprawą musi mieć związek ktoś, kto powiązany jest również ze śmiercią Wilka i dwóch jego kolegów, Trójki z Neptuna.

Dokładnie w tym samym czasie aspirantka Suchocka pracuje nad nie mniej skomplikowaną sprawą. Rozpracowuje nagranie z ukrytej kamery, na którym widać, jak mężczyźni gwałcą chłopaka. Wśród oprawców znajduje się kilku wysoko postawionych polityków. Kobieta doskonale zdaje sobie sprawę, że jeśli opublikuje taśmę, ci wszystkiego się wyprą. Niezbędne są tu niepodważalne dowody. Jednak nim sprawa nabiera tempa, Suchocka dowiaduje się, że ofiara brutalnego gwałtu popełnia samobójstwo.

Ani Mortka, ani Suchecka nie podejrzewają, że ich sprawy się zazębiają. I oboje nie zdają sobie sprawy, że staną przed śmiertelnym niebezpieczeństwem.

Nowość od Wojciecha Chmielarza pt. Cienie znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!