Nowości od znanych autorek

Zarówno książki Abbi Glines, jak i Colleen Hoover są niezwykle cenione przez polskie czytelniczki. Jedna z najnowszych pozycji z ich repertuaru już zadebiutowała na polskim rynku, druga swoją premierę będzie miała 12 października. Sprawdźcie, o czym będą nowości od znanych autorek romansów.

Nowości od znanych autorek romansów

 Wszystkie nasze obietnice Colleen Hoover

Colleen Hoover słynie z niezwykle emocjonalnych książek, bardzo złożonych bohaterów i historii, których nie da się zapomnieć. W swoim repertuarze ma zarówno ogniste romanse (Ugly Love), jak i książki bardzo osobiste, zawierające wątki z prawdziwego życia (It ends with us). Wszystkie nasze obietnice to tytuł zdecydowanie bardziej zbliżony do tych drugich tytułów, czyli takich emocjonalnych podróży Colleen. W tej książce poznajemy małżeństwo, Quinn i Grahama, którzy po spędzeniu wielu wspólnych lat, zaczynają wątpić w sens swojego związku.

Ich miłość miała trwać wiecznie i jako taka jest idealna. Jednak ich małżeństwo już takie nie jest. Sekrety z przeszłości mogą zniszczyć ich wspólną przyszłość. Ostatnią nadzieją jest jedna zapomniana tajemnica, która ma szansę ją ocalić. Czy warto walczyć o związek, który wydaje się już ruiną? Czy miłość, która połączyła dwoje ludzi wystarczy, żeby zatrzymać ich przy sobie? Czytelnicy podkreślają, że Colleen w niezwykle inteligentny i umiejętny sposób przedstawiła obraz małżeństwa z prawdziwego życia, małżeństwa jakich wiele, które będąc związkiem ludzi, którzy znają się wiele lat może się zmieniać i mieć rysy, ale także solidne podstawy, które zapewniają mu przyszłość.

Tytuł polecam szczególnie fanom innych książek Colleen Hoover, głównie It ends i with us oraz książek Amy Harmon (Pieśń Dawida) i Kim Holden (Promyczek).

TYTUŁY DLA FANÓW KSIĄŻEK COLLEEN HOOVER – NOWOŚCI I ZAPOWIEDZI

Vincent Boys. Tom 1.  Abbi Glines

Vincent Boys to zdecydowanie jedna z moich ulubionych książek Abbi Glines. Sama autorka słynie z bardzo dobrze napisanych historii New Adult, czyli literatury o Młodych Dorosłych. Polscy czytelnicy znają ją zarówno z niezwykle popularnej serii Rosemary Beach jak i Sea Breeze.

Vincent boys to zupełnie nowa seria autorki i zdecydowanie krótsza niż pozostałe. Bohaterką pierwszej książki z serii jest Ashton, która praktycznie przez całe swoje nastoletnie życie robi dokładnie to, czego oczekują od niej inni. Jest dobrą uczennicą, ma idealnego chłopaka, nie rozrabia i spełnia oczekiwania wszystkich dookoła. Jednak niewiele osób wie, że Ashton tak naprawdę nie czuje się szczęśliwa, że chciałaby zrobić w swoim życiu coś nieprzewidywalnego, poczuć jakąś iskrę.

Kiedy chłopak Ashton, Sawyer wyjeżdża z miasta, drogi dziewczyny przecinają się ponownie z Beau, jego kuzynem. Dawniej wszyscy troje tworzyli zgraną paczkę przyjaciół, jednak kiedy Ashton związała się z Sawyerem, ta relacja definitywnie się zmieniła. Beau jest całkowitym przeciwieństwem Sawyera, to nieokrzesany, zbuntowany, seksowny bad boy. Teraz życie Ashton całkowicie się zmieni i zdecydowanie nie będzie już taka grzeczna…

Tytuł polecam szczególnie fanom Buntownika Jay Crownover, Dręczyciela Penelope Douglas i Idealnej chemii Simone Elkeles.

Dwie nowości od znanych autorek zdecydowanie się od siebie różnią, ale zarówno Colleen, jak i Abbi udowadniają po raz kolejny, że są jednymi z najważniejszych autorek gatunku. Gorąco polecam Wam obie te książki.