Chucherko - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowy tom jeżyckiej sagi z pewnością ucieszy wszystkich młodszych czytelników. Ponieważ jak się okazuje jej autorka, Małgorzata Musierowicz, właśnie pracuje nad kolejną książką ze wspomnianej serii. Tytuł nowości brzmi Chucherko, a jej premiera przewidywana jest na 2019 rok. Niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery. Jeśli jednak się tego dowiemy, od razu będziemy Was o tym informować. Poza tym warto tutaj również wspomnieć, że Chucherko to już 23 tom z jeżyckiej sagi. Książki polskiej pisarki cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników. W związku z tym wydawnictwo Akapit Press zapowiedziało limitowaną wersję całej serii, która w sprzedaży będzie dostępna od 26 września 2019 roku. Co będzie zawierać? Wszystkie 22 tomy, które do tej pory pojawiły się na rynku, w mniejszym i bardziej podręcznym formacie oraz zmienionej, eleganckiej oprawie graficznej. Poza tym znajdziecie tam również jeżycjadową płócienną torbę, kolorową pocztówkę z niezapomnianą Genowefą Bombke vel Sztompke oraz zakładkę. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej wydawnictwa.

Chucherko, Jeżycjadę znajdź na TaniaKsiazka.pl!

Nowy tom jeżyckiej sagi jeszcze w tym roku – kilka słów o ChucherkuSeria Jeżycjada

Kim jest Chucherko o fiołkowych oczach? I na czym polega jego urok? Dlaczego znika w niewyjaśnionych okolicznościach i pojawia się w równie zagadkowy sposób? To jednak nie koniec pytań. Bo jak Jędrzej Rojek, syn Natalii, poradzi sobie z kimś tak nieuchwytnym?

Na co mogą liczyć czytelnicy? Jak zawsze na historię pełną wzruszeń. Książki Małgorzaty Musierowicz wręcz promieniują ciepłem, radością i dobrym humorem. Tym samym autorka po raz kolejny udowodni, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Najnowszy tom z bestsellerowej serii to wciągająca i porywająca opowieść, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego odbiorcę.

Przypominamy, że nowy tom jeżyckiej sagi wstępnie ma pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym roku. Nie jest jednak znana dokładna data premiery. Jeśli tylko taka informacja ujrzy światło dzienne, od razu się nią z Wami podzielimy.

Tymczasem wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z twórczością pisarki, odsyłamy tutaj.