Nowość od Małgorzaty Musierowicz ucieszy wszystkich fanów polskiej pisarki i znakomitej ilustratorki. Autorka serca Czytelników skradła słynną serią pt. Jeżycjada, a gorąca zapowiedź, którą mamy przyjemność Wam dziś prezentować, również należy do wspomnianego cyklu. Książka pt. Ciotka Zgryzotka pojawi się w sprzedaży 15 marca 2018 roku i gwarantujemy, że po raz kolejny Was zaskoczy i zachwyci. Musierowicz z właściwym sobie humorem i lekkością pióra przedstawia dalsze losy znanych bohaterów, których pokochało tysiące Czytelników w naszym kraju. Po raz kolejny pisarka udowadnia także, że wciąż jest w szczycie formy, a jej wena zdaje się mieć niewyczerpane pokłady. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością Musierowicz, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję!

Nowość od Małgorzaty Musierowicz – Ciotka Zgryzotka

Czytelnicy z pewnością zastanawiają się, kim jest tajemnicza Ciotka Zgryzotka. Pewnie padają już pierwsze podejrzenia. Bo może to ciotka Ida? A co tak właściwie słychać w rodzinie Borejków, którą pokochali odbiorcy w całej Polsce? Czy w jej skład wchodzą niezmiennie ci sami członkowie, czy może coś się zmieniło? Krążą słuchy, jakoby miała się ona powiększyć.

Kolejny już tom kultowej serii pt. Jeżycjada nie zawiedzie jej miłośników. Książka przepełniona jest dowcipem, często wzrusza i niezmiennie ciekawi. Jeśli poszukujecie książki, która Was rozśmieszy, podniesie na duchu i skłoni do refleksji, trafiliście idealnie. Takie właśnie są książki Musierowicz. Wlewają one w serca Czytelników mnóstwo otuchy i sprawiają, że chce się radośnie żyć. Mimo wszelkich zgryzot, jakie codziennie serwuje nam los.

Przypominamy, że nowość od Małgorzaty Musierowicz pt. Ciotka Zgryzotka swoją premierę będzie miała 15 marca bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy tę pozycję wszystkim, którzy poszukują niecodziennych i zabawnych książek. Chociaż kierowane są głównie do młodzieży, gwarantujemy, że również dorośli odbiorcy znajdą w nich coś dla siebie. Autorka doskonale wie, jak dotrzeć do Czytelników, a jej niepowtarzalny styl zachwyca, niezależnie od wieku.