Nowy tom komiksu Thorgal - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowy tom komiksu Thorgal to nie lada gratka dla wszystkich miłośników rysunkowych historii. Poza tym powody do zadowolenia ma każdy, kto interesuje się fantastyką. To jedna z najsławniejszej europejskiej serii fantasy. Stworzył ją słynny scenarzysta Jeana Van Hamme’a i wybitny polski rysownik Grzegorz Rosiński! W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z tym belgijskim komiksem, koniecznie nadróbcie zaległości. Przede wszystkim należy tu wspomnieć, że najnowsza odsłona przygód bohatera to już 37 tom. Nosi on tytuł Thorgal. Pustelnik ze Skellingaru i jest już dostępny w sprzedaży na polskim rynku.

Nowy tom komiksu Thorgal - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowy tom komiksu Thorgal – kilka słów o fabule

Thorgala cały czas prześladuje jego dawne wcielenie, kiedy jako Shaigan był postrachem Północy i dokonywał straszliwych zbrodni. Poza tym do jego osady przybija statek z mieszkańcami odległych szkockich wysp. A jedna z pasażerek rozpoznaje w bohaterze Shaigana Bezlitosnego, który niegdyś wyrżnął jej rodzinę. W związku z tym ta postanawia się zemścić. W efekcie czarnowłosy wiking będzie musiał wyruszyć w daleką drogę, aby raz na zawsze rozprawić się ze zmorami przeszłości. Poza tym musi też zawrzeć nowy pakt z bogami.

Rysunki do tego tomu przygód wikinga stworzył Frédéric Vignaux, grafik specjalizujący się w opowieściach historycznych i legendarnych. Tym samym jest to pierwszy zeszyt, którego nie narysował Grzegorz Rosiński. Tym bardziej warto sprawdzić, co nowego was czeka w tym tomie. Świat Thorgala to świat pełen magii, w którym nieostrożny krok może zaprowadzić was do krainy, z której możecie się nie wydostać lub wydostać się starsi o całe lata. Każdy tom przygód Thorgala to niesamowita przygoda. Dlatego też wszyscy miłośnicy komiksów powinni przeczytać tę serię!

Poza tym to nie jedyna odsłona uniwersum Thorgala. Są bowiem trzy poboczne serie. To:

Thorgal. Młodzieńcze lata, Thorgal. Kriss de Valnor oraz Thorgal. Louve.

Nowy tom komiksu Thorgal pt. Pustelnik ze Skellingaru znajdziecie tutaj. Natomiast tutaj znajdziecie pozostałe komiksy z głównej serii. Koniecznie dajcie nam znać, czy znacie ten cykl!