Nowy zwiastun Do wszystkich chłopców

Nowy zwiastun Do wszystkich chłopców to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości Jenny Han. Poza tym powody do zadowolenia mają też miłośnicy literatury młodzieżowej oraz filmów z tej kategorii.Ponieważ jak z pewnością orientuje się większość z was, hit Netflixa został oparty na bestsellerowych powieściach. Teraz odbiorcy już 12 lutego 2020 roku będą mogli zapoznać się z drugą częścią filmu pt. Ps. Wciąż cię kocham. Ponadto 26 lutego 2020 roku w sprzedaży pojawi się również książka z nową okładką filmową. Jesteście ciekawi, czego tym razem możecie spodziewać się po najnowszej odsłonie przygód Lary Jean? Koniecznie czytajcie dalej!

Nowy zwiastun Do wszystkich chłopców

Nowy zwiastun Do wszystkich chłopców – kilka słów o fabule

W tym roku Lara Jean i Peter nie chcą już dłużej udawać związku. Przecież w końcu nie są parą na niby. W związku z tym postanawiają oficjalnie pokazać się światu. I formalnie przeżywają swoje „prawdziwe pierwsze razy” – pocałunek, randkę i walentynki. Tym samym nastolatce towarzyszy wiele złożonych emocji, ponieważ to sytuacja dla niej zupełnie nowa. Teraz Lara potrzebuje bardziej niż kiedykolwiek sióstr Kitty i Margot, przyjaciółki Chris oraz nowej powierniczki sekretów, Stormy.

Jednak już wkrótce do tej karuzeli uczuć dołączy jeszcze jeden rozgrywający. Ponieważ w życiu nastolatki pojawi się John Ambrose, inny adresat jednego ze starych listów miłosnych Lary Jean. Tym samym bohaterka musi stawić czoła prawdziwemu dylematowi: czy można zakochać się w dwóch chłopakach jednocześnie?

Na ekranach pojawią się m.in.: Lana Condor jako Lara Jean, Noah Centineo jako Peter, Ross Butler jako Trevor czy Holland Taylor jako Stormy i Jordan Fisher jako John Ambrose McClaren.

Poniżej prezentujemy wam nowy zwiastun Do wszystkich chłopców. Koniecznie dajcie nam znać, czy oglądacie tę produkcję. Natomiast wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z książkami Jenny Han, odsyłamy tutaj. Sprawdźcie sami, co takiego ma w sobie ta bestsellerowa seria, iż skradła serca czytelników na całym świecie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Nawet najbardziej wymagający odbiorcy znajdą w tej historii coś dla siebie.