Ogród małych kroków - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Ogród małych kroków - zobacz na TaniaKsiazka.plOgród małych kroków – taki tytuł nosić będzie najnowsza książka, której autorką jest Abbi Waxman. Powieść na polskim rynku pojawi się już 16 czerwca bieżącego roku. Gwarantujemy, że przypadnie ona do gustu wszystkim miłośniczkom szczęśliwych zakończeń i optymistycznych historii.

Jeśli nie przepadacie za mroczną atmosferą, ciągłymi zagadkami oraz brutalnymi zbrodniami, a do tego lubicie obracać się w rzeczywistości, gdzie próżno szukać elementów fantasy, to trafiłyście idealnie. Koniecznie przekonajcie się same, co przygotowała autorka.

Ogród małych kroków – jak nauczyć się żyć na nowo?

Główną bohaterką jest Lily, która obecnie odnosi ogromne sukcesy jako ilustratorka w wydawnictwie. Na jej życiu oraz sercu jest jednak ogromna rysa. Dokładnie trzy lata temu miał miejsce tragiczny wypadek, w którym straciła ukochanego męża.

Obecnie kobieta potrafi normalnie funkcjonować, ale wciąż bardzo tęskni za ukochanym i błądzi myślami we wspólnych chwilach. Lily nie wyobraża sobie związania się z kimś innym. Unika jak ognia wszelkich nowych relacji. Wolny czas spędza w towarzystwie córek i szalonej siostry.

W pracy na horyzoncie pojawia się nowy projekt. Lily zostaje wysłana na kurs ogrodnictwa, gdzie zabiera ze sobą rodzinę. To sprawia, że dziewczyny przezywają świetny czas, a bohaterka, chociaż na chwilę, odrywa się od tęsknoty, wypełniającej jej serce.

Szybko okazuje się, że nauka prowadzenia ogrodu to nie tylko przyjemne i relaksujące hobby. Podczas tego zajęcia można spojrzeć na swoje życie z całkiem innej perspektywy. Lily ma okazję również stanąć twarzą w twarz z niewygodną prawdą o sobie. Czy wyciągnie jakieś budujące wnioski i postanowi w końcu zamienić ból i tęsknotę na radość z życia? Czy to w ogóle możliwe?

Tak jak wspominaliśmy, powieść pt. Ogród małych kroków to niezwykle magiczna opowieść o stracie, ale także wyzwaniach, jakie stawia przed nami życie. Autorka idealnie ukazuje fakt, iż nie zawsze jest lekko i przyjemnie, ale daje też nadzieję, że nawet w trudnych chwilach na horyzoncie błyszczy radość i szczęście. Wystarczy po nie ruszyć.

Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!