Wiemy już, jak będzie wyglądać okładka Sleeping beauties, powieści stworzonej przez Stephena i Owena Kingów. Warto przypomnieć, że premiera najnowszej książki przewidywana jest na 26 września 2017 roku. I nie mamy wątpliwości, że jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych dat wśród miłośników mrocznych i sensacyjnych powieści. Aby choć trochę złagodzić czas oczekiwania, mamy dla was wzór okładki, która spoi całą historię.

Okładka Sleeping beauties Kingów

Sleeping beauties to oryginalny tytuł książki. Na jaki zdecyduje się polski wydawca Kinga? To trudno przewidzieć. Sytuacja ma się podobnie z okładką. Chociaż znamy już wzór oryginału trudno spodziewać się, by polskie wydanie wyglądało podobnie. Wnioski te można wysnuć na podstawie poprzednich publikacji Kinga, gdzie nasze krajowe oficyny decydowały się na własne wzory.

Tak czy inaczej, obok prezentujemy wam oryginalną okładkę. Przypominamy jednocześnie, że wspólna historia stworzona przez ojca i syna opowiada o losach świata, w którym kobiety przestają istnieć. Akcja powieści rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Są to czasy, w których kobiety zaczynają zapadać w tajemniczą śpiączkę. A kiedy się to już stanie, to dla wszystkich dookoła najlepszym rozwiązaniem jest, kiedy ta sytuacja się nie zmienia. Bowiem wybudzone kobiety przejawiają oznaki opętania. W tej historii jest jeden wyjątek – Eve. Dziwne zdarzenia zdają się nie mieć na kobietę żadnego wpływu…

Co powiecie o prezentowanej okładce? Czy również z niecierpliwością czekacie na premierę książki? I czy polska wersja powinna pozostać z oryginalnym wzorem? Koniecznie podzielcie się z nami waszymi opiniami!

Wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z twórczością Kinga, odsyłamy tutaj.