Druga zapowiedź ekranizacji Cmentarza zwieżąt Kinga!

Druga zapowiedź ekranizacji Cmentarza zwieżąt właśnie pojawiła się w sieci. Dlatego też z przyjemnością dzielimy się z wami tą informacją. Tym samym fani mistrza grozy mają sporo powodów do zadowolenia.

Druga zapowiedź ekranizacji Cmentarza zwieżąt Kinga!

Stephen King bez wątpienia należy obecnie do jednego z najchętniej ekranizowanych pisarzy. I trudno się temu dziwić. Po pierwsze jego powieści cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie, a część z nich to już kultowe historie z gatunku horroru i grozy. Każdy, kto zaczyna przygodę właśnie z tymi kategoriami, obowiązkowo powinien sięgnąć po książki autorstwa Kinga. Po drugie, niemal każdy zekranizowany tytuł mistrza zamienia się w kinowy hit. W związku z tym także miłośnicy mrocznych filmów mają sporo powodów do zadowolenia.

Druga zapowiedź ekranizacji Cmentarza zwieżąt

Cmentarz zwieżąt - sprawdź na TaniaKsiazka.plJuż jakiś czas temu informowaliśmy was tutaj, że Cmentarz zwieżąt to już kolejna historia Stephena Kinga, która pojawi się na wielkich ekranach. Przyszedł wreszcie czas, gdzie do premiery projektu można odliczać miesiące. A na horyzoncie odbiorcom jawi się całkiem intrygująca i mroczna historia. Wszyscy fani pisarza z pewnością już z niecierpliwością przebierają nogami, by jak najszybciej wybrać się do kina.

Na ekranach widzowie zobaczą Amy Seimetz, Jasona Clarke’a i Johna Lithgowa. W polskich kinach film będzie do obejrzenia od 3 maja 2019 roku. Za jego reżyserię odpowiada Kevin Kolsch i Dennis Widmyer. Warto wspomnieć, że jest to remake starszej produkcji. Ponieważ Cmentarz zwierząt został po raz pierwszy zekranizowany już w 1989 roku. Odnowiona wersja z pewnością przyciągnie do kin jeszcze więcej widzów. Można się tego spodziewać po sukcesie filmu To, który również został odświeżony.

Cmentarza zwieżąt – Zarys fabuły

O czym zaś opowiada sama historia? Nowy dom rodziny Creedów w Ludlow otoczony przez łąki i las miał być niewątpliwie dobrym miejscem, pełnym ciepła, przytulnej atmosfery i spokoju. Ponadto rodzina potrzebowała odskoczni od zgiełku Chicago. Piękne otoczenie Nowej Anglii wydawało się do tego najlepszym wyborem. Mili sąsiedzi, dobra praca i… miejsce pełne wzniesionych dziecięcymi rękami nagrobków z napisem na bramie: CMĘTARZ ZWIEŻĄT. Rodzina jeszcze nie wie, jaka tajemnica i przeszłość kryje się za ich domem. A kiedy się o tym przekona, może już być o wiele za późno na ucieczkę.

Tutaj znajdziecie książkę, na podstawie której powstał film.

Druga zapowiedź ekranizacji Cmentarza zwierząt znajduje się poniżej.

Dajcie znać, czy wybieracie się do kina i czy czytaliście książkę!