Promocje

Paka książek w super cenie na TaniaKsiazka.pl

Paka książek w super cenie na www.taniaksiazka.pl - sprawdź >>

Promocja, która trwa tylko 48 godzin! To tylko dziś i jutro! Świetne ceny na kryminały serwuje właśnie TaniaKsiazka.pl. Zajrzyjcie koniecznie na promocję: Paka książek w super cenie! Nie przegapcie tego, bo będziecie żałować!!

Paka książek w super cenie na www.taniaksiazka.pl - sprawdź >>

Paka książek w super cenie!

Tutaj >> znajdziesz wszystkie przecenione kryminały!

Ja mam już swoje typy! Te, które mnie zachwyciły i które mogę polecić jako książki naprawdę warte przeczytania. Są tu też takie książki, które zachęcają mnie do przeczytanie świetnymi recenzjami!

Kup na www.taniaksiazka.pl >>

Hashtag Remigiusz Mróz

Hashtag to powieść, która ukazuje nam, jak media i Internet mogą wpłynąć negatywnie na nasze życie i kontrolować je. Miliony wpisów codziennie przetacza się przez serwis Twitter. Na większość z nich i tak nie zwracamy uwagi, czy zobaczylibyśmy więc, że publikują je zmarłe lub zaginione osoby? Co się dzieje? Czy Tessa odgrywa w tym kluczową rolę? Remigiusz Mróz jest bestsellerowym, polskim pisarzem, autorem powieści oraz cyklu publicystycznego Kurs pisania. Laureat Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru z 2016 roku za powieść Kasacja. Prowadzi także bloga, na którym porusza tematy związane z prawem, pisaniem, fotografią i sportem.

 

Kup na www.taniaksiazka.pl >>

Kobieta w oknie A.J. Finn

Anna Fox doświadczyła w życiu ogromnej tragedii i traumy. Jedno, zdarzenie, sprawiło, że od dziesięciu miesięcy nie wyszła ze swojego domu. Obawia się wyjścia i spotkania z ludźmi. Cierpi na agorafobię, z czego doskonale zdaje sobie sprawę jako psycholog. Anna całymi dniami śledzi informacje w Internecie, ogląda telewizję, a najbardziej lubi podglądać sąsiadów. Szpieguje ich zza okna, robiąc zdjęcia lub podsłuchując o czym rozmawiają. Najczęściej podgląda rodzinę Russellów. Wydają się być niesamowicie podobni do jej byłej rodziny, którą tak bardzo kochała. Wystarczyła jednak jedna noc, aby zmieniło się również i jej obecne życie. Dostrzega coś, czego z pewnością nie powinna była nigdy zobaczyć.

 

Kup na www.taniaksiazka.pl >>

Outsider Stephen King

W miejskim parku we Flint City mężczyzna spacerujący z psem znajduje w krzakach zmasakrowane zwłoki jedenastoletniego chłopca. Ślady i odciski palców, które policja znajduje na miejscu zbrodni oraz zeznania naocznych świadków nie pozostawiają wątpliwości, że sprawcą zbrodni jest jeden z najbardziej lubianych obywateli Flint City. Podejrzany Terry Maitland to przykładny mąż i kochający ojciec dwóch córek, trener drużyn młodzieżowych i nauczyciel języka angielskiego. Kiedy w toku śledztwa zaczynają wychodzić na jaw przerażające szczegóły, porywająca opowieść Kinga wchodzi na wyższe obroty, napięcie narasta, aż staje się niemal nie do zniesienia.

 

Kup na www.taniaksiazka.pl >>

Nora Katarzyna Puzyńska

To już dziewiąta powieść w kryminalnym cyklu Katarzyny Puzyńskiej, opowiadającym o losach policjantów z Lipowa. Przedstawia dalsze losy poznanych we wcześniejszych tomach bohaterów, ale jednocześnie jest odrębną, zamkniętą historią. Jak wszystkie poprzednie, Nora to kryminał z silnie rozbudowaną warstwą obyczajową i elementami thrillera psychologicznego. Autorka umiejętnie buduje napięcie, konstruuje przemyślaną intrygę i niejednokrotnie zwodzi Czytelnika na manowce. Nora to kryminał, w którym nic nie jest oczywiste. Sięgnij do kolejnego śledztwa prowadzonego przez policjantów z Lipowa i zobacz, jakie przyniesie efekty.

 

Te i wiele innych genialnych kryminałów znajdziecie w promocji

Paka książek w super cenie!

TUTAJ >>