Pakiet Jeżycjada. Edycja limitowana

26 września swoją premierę będzie miał Pakiet Jeżycjada. Edycja limitowana. Będzie to prawdziwa gratka dla wielbicieli kultowej serii i świetny pomysł na literacki prezent! Chcecie dowiedzieć się, co znajdziecie w zestawie? O Jeżycjadzie Musierowicz w edycji limitowanej oraz o najnowszej książce autorki dowiecie cię w poniższym artykule.

Jeżycjada to cykl powieści dla młodzieży autorstwa Małgorzaty Musierowicz, który podbił serca wielu Czytelników. Informacja o wydaniu limitowanym serii ucieszy więc niejednego fana historii rodziny Borejków. Zestaw sprawdzi się w roli prezentu zarówno dla oddanego fana serii, jak i dla osoby dopiero rozpoczynających swoją przygodę z cyklem. Jesteście więc ciekawi co dostaniecie kupując Pakiet Jeżycjada. Edycja limitowana?

Pakiet Jeżycjada. Edycja limitowana. Co w niej znajdziemy?

Pakiet Jeżycjada. Edycja limitowana zawierać będzie 22 tomy Jeżycjady w mniejszym i poręcznym formacie (135×185 mm) oraz zmienionej, eleganckiej oprawie graficznej. Ponadto w boxie znajdziemy jeżycjadową płócienną torbę oraz prawdziwą gratkę – pocztówkę z odręcznym autografem autorki. W pakiecie znajdziemy również niepublikowaną dotąd ilustracją przedstawiającą Gieniusię, jedną z ulubionych bohaterek serii. A żeby móc założyć lekturę czymś wyjątkowym, znajdziemy w nim również wyjątkową zakładkę.

Niemniej jednak to nie koniec dobrych wiadomości dla fanów twórczości Małgorzaty Musierowicz. Autorka Jeżycjady zapowiedziała bowiem 23. część jeżyckiej sagi!

Nowość od Małgorzaty Musierowicz – Chucherko

"Chucherko" Małgorzata Musierowicz

Okładka najnowszej powieści Małgorzaty Musierowicz – „Chucherko”

Musierowicz pracuje obecnie nad nową powieścią. Książka nazywać się będzie Chucherko, i ma rozpocząć nową serię zwaną Bukoliadą. Ta pozostanie jednak pełną kontynuacją uniwersum Jeżycjady. O czym opowiadać będzie Chucherko? Tytułowa Chucherko to urokliwa posiadaczka fiołkowych oczu, która znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Następnie pojawia się równie zagadkowo. Jak Jędrzej Rojek, syn Natalii, poradzi sobie z kimś tak nieuchwytnym?

Aby poznać odpowiedzi na te pytania, będziemy musieli jednak uzbroić się w cierpliwość. Wydawnictwo Akapit Press nie potwierdziło bowiem jeszcze ostatecznie daty premiery. Premiera najprawdopodobniej nastąpi w 2020 roku.

A póki co, fanów serii odsyłamy do edycji limitowanej, którą przedpremierowo można zakupić tutaj.