Każde martwe marzenie - kup na TaniaKsiazka.pl

Piąty tom Opowieści z meekhańskiego pogranicza jest już dostępny w sprzedaży. To bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich fanów twórczości Roberta M. Wegnera. Najnowsza książka autora nosi tytuł Każde martwe marzenie i jest kolejnym dowodem na to, że sukces autora to nie przypadkowa sprawa. Tym samym pisarz cieszy się nie tylko uznaniem wśród czytelników, ale także krytyków. Na jego powieści powinni zwrócić uwagę wszyscy miłośnicy literatury fantasy.

Świat meekhańskiego pogranicza jest zamieszkiwany przez wiele odmiennych kultur cechujących się różnymi filozofiami. To wspaniałe i wymarzone dla pisarza tło, umożliwiające opisywanie, bardzo różnych pod względem tematyki, historii. Zatem jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z książkami Wegnera, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Piąty tom Opowieści z meekhańskiego pogranicza – kontynuacja bestsellerowej serii

Główną bohaterką powieści jest Deana d’Kllean, niegdyś Pieśniarka Pamięci oraz mistrzyni miecza. Obecnie rządząca pustynnym księstwem wybranka boga Ognia stoi na progu wojny. Powstanie niewolników, które właśnie wybuchło u południowych granic państwa, z dnia na dzień zatacza coraz szersze kręgi. Z tego powodu Genno Laskolnyk wraz ze swoim czaardanem wolnych jeźdźców wchodzi w sam środek wojny. Czego szuka pośród niewolników, którzy zdecydowali zrzucić jarzmo krwawych panów?

Tymczasem tysiąc mil na północ Czerwone Szóstki trafiły na tajemnicę, która pochłonęła już niejedną ofiarę. Czy odwaga, którą mają górale, ocali im życie?

Jedno jest pewne. Piąty tom Opowieści z meekhańskiego pogranicza to niezwykle barwna i porywająca historia. Splatają się tu losy intrygujących postaci. Natomiast ludzkie dramaty sąsiadują z intrygami bogów i tajemnicami sprzed wielu tysięcy lat. Autor po raz kolejny udowadnia swój talent. Tym samym udowadnia, że ma jeszcze sporo do zaoferowania czytelnikom, a jego pomysł na rozwijanie tej opowieści jest dopracowany pod każdym względem. Trudno się więc dziwić, że książki ze wspomnianego cyklu cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem odbiorców, stając się bestsellerową serią.

Piąty tom Opowieści z meekhańskiego pogranicza pt. Każde martwe marzenie znajdziecie tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie pozostałe książki Roberta M. Wegnera.