Pięć zauroczeń - kup na TaniaKsiazka.pl

Pięć zauroczeń Andrea Acimana to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości pisarza. Jego najnowsza powieść na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 20 maja 2020 roku. Co ciekawe, warto wspomnieć, że ten tytuł na świecie premierę miał już trzy lata temu. Historia ta przypadnie także do gustu każdemu wielbicielowi powieści obyczajowych z nutą romansu w tle.

Tym samym, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tego pisarza, to idealny moment, by nadrobić zaległości. Ponieważ to właśnie jemu czytelnicy na całym świecie zawdzięczają tak głośne hity, jak Tamte dni, tamte noce czy Osiem białych nocy. Koniecznie sprawdźcie, co takiego mają w sobie jego książki, iż w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów.

Pięć zauroczeń - kup na TaniaKsiazka.pl

Pięć zauroczeń – kilka słów o fabule książki

Główny bohater, Paul, przez całe swoje dorosłe życie przeżywa każdą miłość równie żarliwie i bez opamiętania, jak w wieku młodzieńczym. I nie ma znaczenia, czy podkochuje się w stolarzu pracującym dla jego rodziców podczas wakacji na południu Włoch, czy jako student na zaśnieżonym kampusie w Nowej Anglii wplątuje się w gasnący i powracający romans z nieuchwytną przyjaciółką. Ponadto dochodzą do tego zbliżeniami z przypadkowymi mężczyznami. Zdarza mu się to, kiedy bywa na korcie tenisowym w Central Parku, czy też spaceruje wczesną wiosną nowojorskimi ulicami. Ponieważ jego zauroczenia zawsze są nieuchwytne, płynne i podszyte organicznym pożądaniem, nieodmiennie rozszczepionym między jednym zakochaniem się a drugim. Czy tak właściwie da się żyć?

Czytelnicy znajdą tu historię, która została podzielona na pięć części. Tym samym autor w liryczny sposób opisuje miłosne zawody bohatera, a także pełne pasji i nieprzeniknione romanse. Nie zabraknie tu spotkań zupełnie przypadkowych, jak i tych skrupulatnie zaplanowanych.

Przypominamy, że książka pt. Pięć zauroczeń będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku już od 20 maja bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ja wszystkim miłośnikom powieści obyczajowych z nutą romansu w tle. Koniecznie dajcie nam znać, czy zamierzacie sięgnąć po tę pozycję!