Dwie karty - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Pierwszy tom cyklu Teatr węży Agnieszki Hałas nosi tytuł Dwie karty. Książka przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom fantasy. Autorka udowadnia, że w Polsce gatunek ten wciąż ma się świetnie i przyciąga coraz więcej nowych Czytelników. Jeśli więc poszukujecie jakiejś nowości, która wciągnie Was do reszty i oczaruje niezwykle oryginalną historią, trafiliście idealnie.

Warto to sprawdzić tym bardziej, że książkę poleca sam Robert M. Wegner, pięciokrotny laureat Nagrody im. Janusza A. Zajdla. Oto co ma do powiedzenia na temat powieści:

Polska fantasy doczekała się kilku znakomitych uniwersów, a świat stworzony przez Agnieszkę Hałas właśnie się do nich zalicza. Żyje, oddycha i krwawi, a my wraz z nim. Koniecznie przekonajcie się sami!

Pierwszy tom cyklu Teatr węży – polska fantastyka w najlepszym wydaniu

Srebrni magowie są bezlitośni i konsekwentni w swoich postanowieniach. Ścigają każdego, kto wyznaje czarną magię, ktora w ich świecie uważana jest za skażoną. Ponadto wokół dzieją się dziwne rzeczy. Demony z Otchłani przybierają ludzką postać i w tajemniczy sposób przenikają do świata śmiertelników. W tym czasie, w Shan Vaola nad Zatoką Snów pojawia się na wpół obłąkany człowiek. Jego twarz szpecą liczne blizny, a sam nieznajomy pamięta jedynie fragmenty ze swojej przeszłości. Udaje mu się jednak powoli odkrywać swoje magiczne talenty. A wszystko to dzieje się w podziemnym świecie żywiołaków, chowańców ifrytów, homunkulusów, żebraków i przestępców.

Agnieszka Hałas stworzyła fantastyczny świat, który porwie nawet najbardziej opornego Czytelnika. Mroczna powieść, pełna plastycznych szczegółów i intrygujących wątków wciągnie Was do reszty i sprawi, że na długo zapomnicie o otaczającym Was świecie. A to dlatego, że autorce udało się wykreować niezwykły świat, pełen pełnokrwistych postaci. Te natomiast tworzą żywą i przemawiającą do wyobraźni społeczność. Jeśli więc jesteście miłośnikami dark fantasy, tej powieści nie może zabraknąć na Waszych półkach.

Książkę pt. Dwie karty, która rozpoczyna cykl Teatr węży, znajdziecie tutaj. Nie zwlekajcie ani chwili i koniecznie przekonajcie się sami, że to jedna z tych historii, która pobudza wyobraźnię i zostaje z Czytelnikiem na dłużej.