Początek - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Początek – nowa książka Dana Browna - sprawdź na TaniaKsiazka.plPoczątek – nowa książka Dana Browna na rynku dostępna będzie od 3 października bieżącego roku. To nie lada gratka dla wszystkich miłośników pisarza, gdyż to już piąta część słynnych przygód Roberta Langdona. Co tym razem autor przygotował dla swoich odbiorców i jakie wyzwania postawi przed głównym bohaterem? Koniecznie przekonajcie się sami!

 Początek – nowa książka Dana Browna

Tym razem Czytelnicy wraz z Robertem Langdonem, profesorem Harvardu, wyruszą w podróż po Hiszpanii. Wszystko rozpoczyna się od intrygującego wydarzenia, mającego miejsce w Bilbao. To właśnie tam Edmond Kirsch, 40-letni bilioner, w ultra nowoczesnym muzeum ma zamiar pokazać światu coś, co na zawsze odmieni oblicze nauki.

Dlaczego Robert Langdon za wszelką cenę chce być świadkiem tego wydarzenia? Ponieważ dwie dekady wcześniej Kirsch był jednym z jego studentów. A teraz zamierza on ogłosić wieści, które pozwolą raz na zawsze odpowiedzieć na dwa fundamentalne pytania, dotyczące ludzkości. Jak się okaże, prezentacja byłego studenta zrobi wrażenie nie tylko na wykładowcy, ale także na wszystkich zgromadzonych gościach.

Tymczasem doskonale zorganizowane przedsięwzięcie zostanie przerwane przez coś absolutnie niespodziewanego. Nieszczęśliwy tok wydarzeń sprawi, że odkrycie Kirscha mogą przepaść raz na zawsze. Robert Langdon staje ramię w ramię z dyrektor muzeum, Ambry Vidal, z którą wspólnie muszą odkryć sekret Edmonda. Sprawa nie jest ani łatwa, ani bezpieczna dla ich życia.

Warto wspomnieć, że wszystkie dotychczasowe tomy z Robertem Langdonem rozchodziły się niczym świeże bułeczki. Dan Brown błyskawicznie stał się mistrzem sensacji i intrygujących historii, w których występuje religijna symbolika. Jego opowieści, nierzadko ekranizowane, wywoływały wśród odbiorców i przedstawicieli kościoła sporo kontrowersji. Nic jednak nie było w stanie zatrzymać talentu i doskonałej narracji Browna. A dowodem tego jest jego najnowsza powieść, na którą z niecierpliwością czekają miliony fanów na całym świecie.

Przypominamy więc, że książka pt. Początek w sprzedaży pojawi się 3 października bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeśli do tej pory nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z twórczością pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości!