Polecamy lekkie książki na majówkę

Mimo tego, że oswoiliśmy się już z pandemiczną rzeczywistością, a rząd nico luzuje wcześniejsze obostrzenia, to i tak tegoroczna majówka będzie inna niż poprzednie. To będzie majówka bez podróży, grilli rozpoczynających sezon imprez na świeżym powietrzu, bez stołowania się w ogródkach restauracji. 

Lekkie książki na majówkę do -45%. Sprawdź w TaniaKsiazka.plZatem jak spędzić ten czas? Lekkie książki na majówkę – to brzmi kusząco, prawda? Może by tak złapać ciekawą powieść obyczajową, na balkonie zorganizować kącik do czytania i cieszyć się kwitnącą wiosną?

Polecamy lekkie książki na majówkę

TaniaKsiazka.pl przygotowała majówkową promocję na lekkie książki obyczajowe. Możecie je złapać do 45% taniej. Wszystkie powieści objęte zniżką znajdziecie tutaj, a ja wyłowiłam kilka ciekawych nowości, idealnych na majowe zaczytanie.

Szepty drewnianych papug - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Szepty drewnianych papug Anna Szczęsna

Na zmiany nigdy nie jest za późno – właśnie w to pragną wierzyć bohaterki tej książki – babcia, matka i córka.

Michalina pośpieszyła się z wejściem w dorosłość. Tuż po studiach wyszła za mąż za Roberta, jednak życie z mężczyzną ogarniętym manią kontroli okazało się zbyt trudne. Dziewczyna ucieka i znajduje schronienie u babci, z którą od dawna nie miała kontaktu.

Z przeszłością trudno sobie poradzić, dodatkowo relacja między babcią a matką Michaliny też nie należy do łatwych.

Ta piękna i inspirująca książka to opowieść o trzech pokolenia kobiet, których relacja opiera się w dużej mierze na tajemnicach i niedopowiedzeniach.

Przysięgnij, że mnie kochasz - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Przysięgnij, że mnie kochasz Renée Carlino

Emiline sięga po bestsellerową książkę tajemniczego autora. Im bardziej zagłębia się w fabule, tym bardziej znajoma okazuje się ta historia. To, o czym napisał autor skrywający się pod pseudonimem J. Colby, to jej przeszłość. Dwoje przyjaciół z dzieciństwa, którzy z biegiem czasu się w sobie zakochują…

Emiline chciała zapomnieć o swojej pierwszej miłości, a teraz wie, że musi odnaleźć Jase’a i dowiedzieć się, dlaczego sięga do wspomnień i rozdrapuje rany.

Czy uda się jej odnaleźć autora książki i do czego, to spotkanie może doprowadzić?

Recepta na szczęście Agata Przybyłek

Czy Agata Przybyłek ma dla swoich czytelników receptę na szczęście? To kolejna, po Tak smakuje miłość, powieść z nowego cyklu autorki o różnych smakach i odcieniach miłości.

Tym razem autorka skupia się na historii niespełna trzydziestoletniej Julii. Kobieta podczas rutynowych badań dowiaduje się, że na to, żeby mogła urodzić dziecko, ma już niewiele czasu. Jest zrozpaczona, bo w jej życiu nie ma odpowiedniego mężczyzny. Przynajmniej do czasu aż na horyzoncie pojawia się przystojny okulista. Tylko jak go zdobyć?

Maks, młodszy brat przyjaciółki, proponuje Julii lekcje randkowania. Tylko że chłopak ma w tych lekcjach swój ukryty cel…

Będzie zabawnie i romantycznie – idealny klimat na majówkowe zaczytanie.

Więcej lekkich książek na majówkę, ze zniżką do -45% w TaniaKsiazka.pl możecie znaleźć w tym miejscu. Promocja trwa do 4 maja.

Polecamy lekkie książki na majówkę