Fantasy od Agnieszki Lingas-Łoniewskiej - kup na TaniaKsiazka.pl

Powieść fantasy od Agnieszki Lingas-Łoniewskiej? Pewnie wielu z Was przez chwilę pomyślało, że to jakaś pomyłka. Jednak nic bardziej mylnego! Ponieważ właśnie z tym gatunkiem zmierzyła się polska pisarka. A owocem jej starań jest książką pt. Obrońca nocy, która pojawi się w sprzedaży już od 29 lipca 2020 roku. Początkowe zaskoczenie nie wynika z przypadku. Bowiem do tej pory Lingas-Łoniewska słynęła z literatury dla kobiet. Czytelniczki w całej Polsce pokochały ją m.in. za takie bestsellery jak Bez pożegnania, Kolacja z Tiffanym czy Tylko raz w roku. Teraz do swojej kolekcji pisarka dorzuca powieść z gatunku fantasy. Czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Fantasy od Agnieszki Lingas-Łoniewskiej - kup na TaniaKsiazka.pl

Fantasy od Agnieszki Lingas-Łoniewskiej – Obrońca nocy

Melissa Mallory, na tyle, jak to możliwe, stara się prowadzić uporządkowane życie, jako wnikliwa dziennikarka. Mieszka sama w niewielkim mieszkaniu i na swoje szczęście, może zawsze liczyć na wiernych przyjaciół. Poza tym udało się jej wyrwać z toksycznego związku, pisze drugą powieść i pracuje nad porywającymi tematami. A do tego jest w tym naprawdę dobra.

Tymczasem na ulicach Los Angeles trwa nieustająca walka ze zbrodnią. Policja zdaje się bezradna, jednak na scenie pojawia się całkiem nowy gracz. To Nocny Łowca, zagadkowy bohater, który pojawia się wszędzie tam, gdzie jest potrzebny. Natomiast policja uważa go za swojego wroga. I choć udaje się mu zwalczać zło i uciekać przed nadgorliwymi stróżami prawa, jak długo zdoła się im wymykać? Poza tym spustoszenie w mieście sieje nieznany dotąd narkotyk, Toxic Crystal. I to właśnie jego sprawę bada Melissa, choć Nocny Łowca wolałby, by dała tej sprawie raz na zawsze spokój.

Wkrótce redakcję Melissy wykupuje przystojny milioner James Maserati. Kobieta nigdy nie przypuszczała, że ten fakt wprowadzi zamieszanie nie tylko do jej życia zawodowego.

Dajcie nam koniecznie znać, czy sięgniecie po fantasy od Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. Przypominamy, że książka pt. Obrońca nocy będzie dostępna w sprzedaży od 29 lipca bieżącego roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj.