Diabeł na wieży - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Wznowione wydanie książki Anny Kańtoch to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości polskiej autorki. Pisarka serca Czytelników w kraju podbiła bestsellerowymi opowiadaniami fantastycznymi i kryminalnymi. Jeśli więc jesteście miłośnikami gatunku, a do tej pory nie było Wam po drodze z jej książkami, koniecznie nadróbcie zaległości. Publikacja jej najnowszego projektu pt. Diabeł na wieży jest do tego idealnym momentem. Tytułowe opowiadanie ujrzało światło dzienne już w 2004 roku, następnie w 2004 roku autorka wydała cykl opowiadań Diabeł na wieży. Dziś macie niepowtarzalną okazją zapoznać się z odświeżoną wersją krótkich form, które skradły serca Czytelników w całym kraju. Znajdziecie tu elementy urban legend i wiejskich zbrodni oraz niezwykle klimatyczny świat, wykreowany przez pisarkę.

Wznowione wydanie książki Anny Kańtoch – zbiór intrygujących opowiadań

W skład prezentowanej dziś pozycji wchodzi aż sześć nastrojowych opowiadań. Wszystkie łączy ze sobą postać tajemniczego Domenica Jordana. Bohater jest z zawodu medykiem. Jednak z zamiłowania zajmuje się tropieniem magii, zagadkami i sprawami nierozwiązanymi. Tym razem autorka stawia go aż przed sześcioma tajemniczymi zagadkami. A sprawa nie będzie prosta. Bo do końca nie ma pewności, czy to człowiek, czy istota nadprzyrodzona jest powodem całego zamieszania.

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę, jeśli do tej pory nie mieliście do czynienia z twórczością pisarki? Bo Diabeł na wieży to kwintesencja prozy Anny Kańtoch. To kryminalne, mroczne i niezwykle wciągające intrygi. Główny bohater natomiast odznacza się błyskotliwością, inteligencją i niezwykle logicznym myśleniem. Zdawać by się mogło – detektyw idealny. Ale czy tak jest naprawdę?

Jeśli lubicie gotyckie historie i mroczne klimaty, a dreszcz grozy to coś, co Was napędza, koniecznie sprawdźcie tę pozycję. Autorka aż do ostatnich stron trzyma w napięciu i niepewności, a zakończenie przygód Jordana z pewnością Was zaskoczy. W tym świecie nic nie jest oczywiste i proste.

Wznowione wydanie książki Anny Kańtoch pt. Diabeł na wieży znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy wszystkim miłośnikom kryminałów z elementami fantastyki.