Nowa książka Małgorzaty Kalicińskiej

Miłość na wakacjach!

O czym w niej przeczytacie?

Miłość na walizkach to najzwyklejszy romans, bo tak właśnie sobie umyśliłam – romans ludzi bardzo już dojrzałych. To druga część romansu Marianny a trzecia część trylogii o Mariannie. Lilka romansem jednak nie była. To opowieść nie tylko o miłości dwójki dojrzałych partnerów którzy są „po przejściach” i są złaknieni najzwyklejszej, staroświeckiej miłości. Ale też zabieram czytelniczki i czytelników (jeśli zechcą) w podróż do fajnych (znanych mi) zakątków świata, bo ów świat piękny i ciekawy jest dzisiaj o wiele nam bliższy, jest właściwie na wyciągnięcie ręki a wyjazd i obserwacja innych kultur jest wspaniałą nauką o życiu. Mówię też o emeryturze, która jest solą w oku wielu ludzi, zwłaszcza mężczyzn którzy czują się jeszcze znakomicie, a też w tle kreślę różne sytuacje życiowe z którymi spotykają się Tosiek i Marianna.

Małgorzata Kalicińska

Na miłość nigdy nie jest za późno

Tak właśnie myśli Marianna, która wspólnie z ukochanym Antkiem musi sprostać nowemu etapowi w życiu. Antek, inżynier pracujący w Korei Południowej, przechodzi na emeryturę, czuje się niepotrzebny i rozżalony. Jak wykorzystać energię, zapał i pasję, które wciąż w sobie ma? Jak sprawić, by znów złapał wiatr w żagle, w nowym życiu bez pracy zawodowej?

Wrócić do Polski i spokojnie mieszkać w domu z ogródkiem pod miastem? Czy takie sielsko-anielskie życie w jednym miejscu to jedyne przeznaczenie dla dwojga dojrzałych ludzi? A może lepiej podróżować, odważnie poznawać świat, cieszyć się sobą?

Mańka wie jedno: na pewno nie zostawi Antka samego. Nieważne, co wybiorą, gdzie pojadą, byle razem. Zaliczą Lizbonę, Finlandię, nawet Australię. A przy okazji będą się zmagać z rodzinnymi problemami, małymi i dużymi.

Małgorzata Kalicińska wciąż w doskonałej formie! Opowiada o miłości czułej i życzliwej. Ale też o trudnych wyborach, niespodziewanych możliwościach, rozstaniach i powrotach.

Miłość na walizkach to dalsze losy Mańki i Tośka – zakochanej pary, znanej z Lilki i Trzymaj się, Mańka!

Jeśli nie znacie tej serii, to szybko nadrabiajcie!

Nowa książka Małgorzaty Kalicińskiej - kup na www.taniaksiazka.pl