Nowy miesiąc oznaczają nowe, bo sierpniowe, zapowiedzi komiksowe! Sprawdź nasze zestawienie i zobacz jakie gorące premiery czekają na nas tym razem!

Sierpniowe zapowiedzi komiksowe znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Sierpniowe zapowiedzi komiksowe

W tym miesiącu na rynku wydawniczym dla każdego znajdzie się coś dobrego. Na młodszych lub tęskniących za czasami młodości, czekają m.in. smerfne przygody. Dla starszych zaś kolejne tomy superbohaterskie oraz mini seria science fiction, w której ludzkość ma ostatnią szansę na przeżycie. To jak, jesteście gotowi na sierpniowe zapowiedzi komiksowe? 😉

Legenda Korry. Tom 1

Czy mamy tutaj fanów legendarnego Avatara? Jeśli znacie serial Legenda Korry, koniecznie sięgnijcie po komiks stanowiący jego kontynuację!

Korra i Asami ciesząc się swoim nowym związkiem, postanawiają w końcu opuścić świat duchów. Niestety w Mieście Republiki czekają na liczne przeszkody. Przed nimi nie tylko polityczne gierki, ale też konflikty między ludźmi i duchami.

Pewien zarozumiały i pewien swego deweloper postanawia zmienić nowy portal duchowy w park rozrywki. Niestety ta inwestycja może zerwać już chwiejące się połączenie z duchami. Co więcej, triady się przegrupowały i wszczynają coraz brutalniejsze awantury na obrzeżach miasta, miejscu w którym zamieszkały setki ewakuowanych.

Żeby poradzić sobie z wszystkimi przeszkodami jakie staną na ich drodze, Korra i Asami przysięgają pomagać siebie nawzajem. Niemniej jednak najpierw muszą nauczyć się być lepszą drużyną… i parą.

 

Myszart w Wenecji, tom 2

Znacie Myszarta? To niezwykła mysz z Konstancji posiadająca prawdziwy talent muzyczny. Tym razem podążymy tropem jej łapek aż do Wenecji!

Myszart w Wenecji to drugi tom zabawnego i pełnego przygód komiksu dla dzieci o myszce, która jest genialnym muzykiem. Przed naszym bohaterem, ostatni etap artystycznego tournée – Włochy!

Pozostał mu jeszcze ostatni koncert fortepianowy, a potem droga powrotna do ukochanego domu. Na miejscu wita go uroczyście niejaki pan Lopard. Zgodnie z obietnicą daną osobistemu sekretarzowi wilka Salierego, ma on obchodzić się z myszką jak z jajkiem.

Jednak czy rzeczywiście mu się to uda? I co tak właściwie kryje się pod tą wielce dwuznaczną deklaracją?

 

Czwórka z Baker Street. Dziedzictwo Moriarty`ego. Tom 5

Mamy rok 1892. Billy, Charlie i Czarny Tom (nie zapominajmy także o kocie Watsonie!) zaczynają nowy rozdział życia. Sherlock Holmes, mentor naszej trójki, zaginął w tragicznych okolicznościach podczas walki ze swoim zaprzysięgłym wrogiem, profesorem Moriartym… Nasi bohaterowie muszą więc od teraz radzić sobie sami.

Już wkrótce znajdą się w pełnym niebezpieczeństw i zwrotów akcji wirze przygody. Czy nasi młodzi przyjaciele zdołają pokrzyżować plany spadkobierców Moriarty’ego?

Gra właśnie się rozpoczęła… A partyzanci z Baker Street nie zamierzają być jedynie pionkami!

 

Rick i Morty. Kupkazpupki Superstar

Jeśli komiks nosi taką nazwę, można z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że dotyczy on przygód Ricka i Moty’ego! Kupkazpupki Superstar to opowieść rozgrywająca się poza główną serią fascynującego uniwersum. Niemniej jednak nie oznacza to, że w jakikolwiek sposób odbiega ona od szalonych przygód naszych zwariowanych bohaterów.

Tym razem w roli głównej – siostra Morty’ego, Summer. Kupkazpupki, przybysz z innego świata, ma kłopoty i potrzebuje pomocy od jedynej osoby, której ufa, czyli Summer. Dziewczyna bardzo chce pomóc, ale czy nasz bohater czegoś przypadkiem przed nią nie ukrywa?

Odpowiedź przyniesie dopiero szalona wyprawa przez kosmos, podczas której dojdzie do niejednej nieprawdopodobnej sytuacji – ucieczki z więzienia, porwania i szkolnych bali. Czy jesteście gotowi na kolejną dozę szaleństwa?

Kajtek i Koko w Kosmosie. Dwór Apodyktusa. Tom 6

Dwór Apodyktusa to pierwsza w pełni kolorowa edycja kosmicznych przygód Kajtka i Koka! Po latach wydawnictwo Egmont postanowiło odtworzyć i uporządkować wszystkie galaktyczne perypetie naszego szalonego duetu. Komiks Janusza Christy w fascynujący sposób opowiada o przygodach tytułowych bohaterów uczestniczących w eksperymencie profesora Kosmosika. Jakim? Zwariowany naukowiec postanawia wysyłać ich do gwiazdozbioru Oriona.

W trakcie ekspedycji przyjaciele poznają mieszkańców odległych planet i ich zadziwiające zwyczaje. Kosmiczne przygody sprawią, że przeżyją niezwykłe i ryzykowne przygody, popadną w liczne tarapaty, aczkolwiek mimo wszelkich przeciwności, pozostają jak zawsze pełnymi humoru i optymizmu chłopakami z Ziemi.

 

Wojna królów

Nadchodzi wielki finał sagi o X-Men i wojnie kosmicznych imperiów! Żądny władzy i brutalny Gabriel Summers został cesarzem Imperium Shi’ar, największej militarnej potęgi we Wszechświecie.

Jego okrutne rządy doprowadziły do destabilizacji sytuacji politycznej w galaktyce. A w ostateczności doprowadziły do wybuchu wojny domowej, która prawie zakończyła się śmiercią X-Menów.

Jedynymi osobami, które mogą go powstrzymać są członkowie królewskiego rodu Inhumanus z Imperium Kree. Jak zakończy się to starcie najpotężniejszych kosmicznych imperiów? I kto ostatecznie obejmie rządy we Wszechświecie? Przekonajcie się sami w Wojnie królów!

Astonishing X-Men. Człowiek zwany X. Tom 2

Charles Xavier żyje! I powraca pragnąc uratować świat. Bez względu na to, czy to się światu podoba czy nie.

Poza tym do gry wraca także Proteus, jeden z najgroźniejszych przeciwników, z jakimi do tej pory musieli mierzyć się nasi mutanci. Czy X-Meni, którzy ledwo wydostali się z pułapki Shadow Kinga, dadzą radę stawić mu mu czoła?

I czy Psylocke postanowi zaufać tajemniczemu panu X, czy jednak pozwoli na to, aby jej ukochany Londyn zamienił się w ruinę?

 

 

Globalne Pasmo

Poznajcie amerykańską mini serię science fiction opowiadającą o agencji ratunkowej o światowym zasięgu, interweniującą w przypadku kryzysów, które przerastają konwencjonalne służby. W skład tej zagadkowej organizacji wchodzi tysiąc jeden agentów specjalizujących się dosłownie we wszystkich możliwych dziedzinach: od broni biologicznej po parkour.

Od lingwisty w średnim wieku, przez szesnastoletniego maniaka komputerowego po emerytowanego detektywa – każdy z agentów Globalnego Pasma jest doskonały w tym, co robi. Ponadto nie zapominajmy, że stanowi także ostatnią szansę ludzkości na przeżycie.

Smerfy na letnisku. Tom 27

Niebiescy mieszkańcy lasu powracają, żeby tym razem udać się na wakacje! Po ataku szału wywołanym stresem, Pracuś dostaje od Papy Smerfa receptę w postaci zasłużonego odpoczynku. Pracuś postanawia więc rzucić wszystko i przysłowiowo wyruszyć w Bieszczady.

W górach, na łonie przyrody, poszukuje odpoczynku i spokoju. Wyprawa okazuje się sukcesem, Smerf wkrótce wraca szczęśliwy i wypoczęty. Reszta mieszkańców wioski Smerfów zaczyna mu zazdrościć i teraz każdy chce wyruszyć na wakacje!

W takiej sytuacji społeczności Smerfów grozi chaos. Na dodatek co gorsza, Gargamel opracowuje zaklęcie pozwalające Klakierowi wyczuć drogę do ich osiedla! Czy uda im się ponownie stawić czoła Gargamelowi i jego sztuczkom?

Detective Comics #1000

Po 80 latach ukazywania się serii Detective Comics czytelnicy w końcu doczekali się tysięcznego numeru!

Ten niezwykły album składa się z opowieści, które zabiorą nas w podróż przez przeszłość, teraźniejszość, aż po przyszłość Batmana. Komiks zawiera również niezwykły epilog, w którym po raz pierwszy dowiemy się, jak wygląda Rycerza z Arkham! Kto kryje się pod maską? I dlaczego pragnie śmierci Batmana?

Kolejna niesamowita przygoda właśnie się rozpoczyna!

Marvel Classic Deadpool Classic. Tom 9

Jak dobrze wiemy, Wade Wilson ma prawdziwy talent do pakowania się w kłopoty. Tym razem nastąpił na odcisk telepacie, który w ramach zemsty zainfekował jego mózg wirusem.

Teraz, zmagając się z samym sobą, nasz bohater musi zdobyć róg Rhino i ochroniać mutantkę Dazzler, która padła ofiarą hejtera.

W końcu Deadpool odkryje także, kto stoi za infekcją jego umysłu. Niemniej jednak wybuchowa konfrontacja z telepatą może doprowadzić do czegoś znacznie gorszego…

Sierpniowe zapowiedzi komiksowe polecają się na urlop. 🙂
Który komiks weźmiesz ze sobą?