Powieści obyczajowe i romanse - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Powieści obyczajowe i romanse to doskonałe zestawienie dla wszystkich miłośników tego rodzaju gatunków. Wśród prezentowanych dziś tytułów znajdziecie romanse współczesne, historyczne i historie obyczajowe, które chwycą was za serce i urzekną. To przede wszystkim gorące nowości, dostępne już na rynku. Ale jest również jedna zapowiedź, która już wzbudza spore zainteresowanie. W związku z tym z naszym zestawieniem powinni zapoznać się wszyscy czytelnicy, którzy poszukują wzruszających i pełnych emocji powieści. Gwarantujemy, że każda z przedstawionych lektur pozostanie w waszych sercach na długi czas i sprawi, że losy bohaterów nie pozostaną wam obojętne. Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak gorąco zachęcić was do zerknięcia na dzisiejszą listę. Koniecznie też dajcie nam znać, czy któraś książka wpadła wam szczególnie w oko! Jesteśmy tego bardzo ciekawi.

Powieści obyczajowe i romanse - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Powieści obyczajowe i romanse – Czas wojny, czas miłości

Czas wojny, czas miłości - kup na TaniaKsiazka.plCzytelnicy zetkną się tu z historią rodu, którego seniorką jest Róża von Goch. Kobieta razem z synem Henrykiem i wnuczkami, Leną i Norą, mierzą się z trudnymi wyborami. Poza tym muszą stawić czoła również trudnym uczuciom, które powiązane są ze zdarzeniami piszącej się historii. W trudnych czasach wojny rodzina nieustannie szuka swojego miejsca. Dokąd poprowadzą ich drogi z ukochanego rodzinnego Nieczujowa?

To poruszająca saga rodzinna, w której niezwykłe historie miłosne rozgrywają się na tle prawdziwych wydarzeń z przełomu wieków. Tym samym dajcie się porwać niezwykłym historiom miłosnym, które nie pozwolą wam odłożyć książki ani na chwilę. Ponadto poczujecie zapach przepysznych, cytrynowych ciasteczek i staniecie twarzą w twarz z Marią Skłodowską-Curie. Poza tym ten wzruszający romans, pełen zaskakujących zwrotów akcji, to cudowna podróż w czasie. Od ostatnich lat dziewiętnastego wieku i pierwszych dekad dwudziestego aż do wybuchu II wojny światowej.

Książka dostępna od 20 listopada 2019 roku.

Powieści obyczajowe i romanse – Ciebie szukam

Marta całe życie poświęciła rodzinie. Gdy po wielu latach odchodzi od męża, dla którego liczy się tylko alkohol, musi poukładać je na nowo. Ciebie szukam - zobacz na TaniaKsiazka.plI sama zadbać o przyszłość nastoletniej córki. Kolejne randki tylko utwierdzają kobietę w przekonaniu, że na świecie nie ma już mężczyzn zainteresowanych prawdziwym uczuciem. Poza tym w rodzinne strony wraca siostra, z którą Marta nie rozmawiała od wielu lat. Czy nudne życie w prowincjonalnym miasteczku może się odmienić?

Kiedy Marta poznaje młodszego od niej Mikołaja, szybko dostrzega, że nigdy nie czuła się tak bezpiecznie. Wydaje się, że znalazła wymarzonego partnera, ale on nagle znika bez śladu, a jego miejsce chciałby zająć ktoś inny. Jednak o tajemniczym Rosjaninie z burzliwą przeszłością trudno zapomnieć.

Książka już dostępna.

Powieści obyczajowe i romanse – Druga strona

Powieści obyczajowe i romanse - sprawdź na TaniaKsiazka.plSiedemnastoletni zbuntowany i gburowaty Toby Page jest samotny. Nie ma rodziny ani przyjaciół. Pracuje dorywczo i w ten sposób zarabia na własne utrzymanie oraz dach nad głową. Poza tym każdego dnia walczy z niewidzialnymi dla innych demonami. I każdego dnia pragnie się poddać. Ale nie może. Jeszcze nie. Ponieważ do budynku, w którym mieszka, wprowadza się Alice Eliot i rozświetla nieco mroczny świat chłopaka. Stojąc na rozdrożu, ciężko zachować perspektywę. Trudno dostrzec swoją wartość, kiedy jest się czarnym charakterem w swojej własnej historii. Na szczęście dla Toby’ego, dziewczyna rozbudza w nim nieznane dotąd uczucia. Dwie strony Toby’ego sprawiają, że staje się kompletny, pozwalając dostrzec prawdę.

Tak powstają niezwykli bohaterowie. Ale czy to wystarczy, by go ocalić?

Książka już dostępna.

Powieści obyczajowe i romanse – Pozwól mi kochać

Sabina Horczyńska jest kobietą sukcesu. Pracuje jako wykładowca na uczelni, świetnie zarabia, cieszy się uznaniem. Jednak z dnia na dzień Pozwól mi kochać - kup na TaniaKsiazka.pltraci posadę i dobre imię, na które pracowała całe życie. Wszystko za sprawą oskarżenia o oszustwo i przyjęcie łapówki. W związku z tym córka namawia ją, żeby wyjechała do rodzinnego dworu na Podlasiu. Sabina nie ma jednak ochoty odwiedzać Lipowego Wzgórza ze względu na matkę, z którą od lat żyje w konflikcie. W końcu decyduje się na wyjazd, ponieważ matka wyrusza akurat w długą podróż. Sabina nie przypuszcza nawet, jak wielkie zmiany zapoczątkuje w jej życiu ta pozornie błaha decyzja.

Angażuje się w działalność Akademii Sztuk Anielskich, pomaga prowadzić dworski pensjonat i poznaje dwóch intrygujących mężczyzn. Pierwszy dzieli się z nią swoją niezwykłą pasją – zielarstwem. Drugiego ratuje przed niechybną śmiercią, gdy w trakcie szalejącej burzy znajduje go pobitego na poboczu drogi. Pomiędzy nimi szybko rozkwita uczucie, ale Sabina nie wie, że ten gorący romans może być dla niej tragiczny w skutkach.

Książka już dostępna.

Powieści obyczajowe i romanse – Rysunkowy chłopak

Powieści obyczajowe i romanse - sprawdź na TaniaKsiazka.plOd tragicznej śmierci brata Diana z dnia na dzień popada w coraz większą depresję. Dziewczyna nie potrafi cieszyć się z czegokolwiek, a wypadek na uczelni sprawia, że ma ochotę ze wszystkiego zrezygnować. Nawet z wymarzonych studiów artystycznych. Jest przekonana, że nie ma siły walczyć o swoją przyszłość, a tym bardziej o siebie. Wtedy poznaje Ryana. Ten jeden moment sprawia, że wszystko się zmienia. Mężczyzna wydaje się idealny, pomaga jej odnaleźć radość życia i poradzić sobie z problemami.

Czasami jednak nic nie jest takie, jakim się wydaje. Chwile są ulotne, a czasu nie da się zatrzymać. Czy Diana i Ryan zdołają oszukać przeznaczenie?

Książka już dostępna.

Powieści obyczajowe i romanse – Rachunek za szczęście, czyli caffe latteRachunek za szczęście, czyli caffe latte - kup na TaniaKsiazka.pl

Miłka próbuje poradzić sobie z problemami w kawiarence, ale niełatwo myśleć o pracy, gdy życie osobiste znowu się komplikuje. Poza tym tajemnicza właścicielka kamienicy robi wszystko, by doprowadzić do zamknięcia lokalu. Co na to Tymon? Kto będzie dla Miłki wsparciem w trudnych chwilach? Czy pani Wera wywróży bohaterce dobrą przyszłość? A może przepowie kolejne problemy?

Wiele emocji, codzienne zmagania i nieoczekiwane wydarzenia, a do tego aromatyczna kawa.

Książka już dostępna.