Powołanie Morrigan Crow - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Powołanie Morrigan Crow to książka, która na polskim rynku będzie dostępna już od 3 kwietnia 2019 roku. Tym samym powody do zadowolenia mają wszyscy miłośnicy serii, za którą odpowiada Jessica Townsend. Na prezentowaną dziś książkę powinni zwrócić uwagę także wielbiciele literatury dla nieco młodszych odbiorców, a także rodzice. Nie od dziś wiadomo, że nic tak nie pobudza wyobraźni dzieci oraz ich kreatywności, jak książki. Ponadto Wasze pociechy dzięki czytaniu szlifują swoją ortografię, wzbogacają słownictwo oraz poprawiają sprawność językową. No i mają zapewnione długie godziny fantastycznej rozrywki! W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić Was do zapoznania się z prezentowaną dziś powieścią. Koniecznie sprawdźcie, co takiego tym razem przygotowała autorka!

Powołanie Morrigan Crow – nowe przygody uwielbianych bohaterów

Główna bohaterka, Morrigan Crow, szczęśliwie umknęła przepowiedni. A dzięki pomocy Jupitera Northa trafiła do magicznej krainy Nevermoor. Tam przeszła kilka trudnych egzaminów. Poza tym znalazła również bezpieczne schronienie w Hotelu Deukalion. Mogłoby się wydawać, że dziewczyna ma już za sobą wszystkie kłopoty. Nic jednak bardziej mylnego. Szybko okazuje się bowiem, że zamiast wsparcia, styka się z niepewnością i próbami stłumienia jej niezwykłego daru. To jednak nie koniec kłopotów bohaterki. Członkowie towarzystwa zaczynają znikać, a ktoś próbuje zwrócić jej nowych przyjaciół przeciwko niej. Ponadto Ezra Squall nie ustaje w namowach do współpracy. Obiecuje Morrigan wiedzę i roztacza przed nią wizje, którym coraz trudniej się oprzeć.

Czyżby marzenie Morrigan, by uciec przed przeklętym losem, skończyło się, zanim na dobre się rozpoczęło?

Przypominamy, że książka pt. Powołanie Morrigan Crow będzie dostępna w sprzedaży już od 3 kwietnia bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim rodzicom, którzy poszukują fascynujących i wciągających historii dla swoich dzieci. Gwarantujemy, że przy tej powieści Wasze pociechy nie będą się nudzić.

Natomiast tutaj znajdziecie pierwszy tom serii. Koniecznie sprawdźcie, co takiego mają w sobie książki autorki, iż zachwycają odbiorców na całym świecie.