FantastykaFantasyZapowiedzi i nowości

Premiery fantasy 2018. Słowo i miecz Amy Harmon – CoPrzeczytac.pl obejmuje tytuł patronatem

Premiery fantasy 2018

“Dziewczyna bez głosu, król w łańcuchach. Królestwo na skraju wojny.”

Premiery fantasy 2018, których nie można przegapić 

Słowo i miecz to jeden z najbardziej nietuzinkowych i najlepiej ocenianych romansów fantasy na świecie. Powieść zachwyca przepięknym, niemal poetyckim językiem charakterystycznym dla Amy Harmon, autorki Making Faces. Jej bohaterką jest niema dziewczyna, która nie może używać SŁÓW, a w jej świecie słowa mają magiczną moc. Rzucona w wir wielkiej intrygi i knowań, szybko przekona się, że prawdziwe uczucia rodzą się w milczeniu, a moc, którą tak skrywa, może ocalić wiele istnień. CoPrzeczytac.pl z dumą obejmuje patronatem najnowszą książką Amy Harmon.

Powiązane: SŁOWO I MIECZ – NOWA KSIĄŻKA AMY HARMON JUŻ W LUTYM!

Świat, w który tym razem zabierze nas Amy, jest pełen okrucieństwa i dworskich intryg, ale także pełen nadziei i… magii, zakazanej magii, która daje moc wypowiadanym SŁOWOM. Ci, którzy potrafią używać SŁÓW, muszą się ukrywać, tak jak młoda Lady Lark. Dziewczyna w bardzo młodym wieku przekonała się, jaka kara grozi tym, którzy używają magii. Najwyższą cenę zapłaciła za to jej matka, ale zanim odeszła z tego świata, naznaczyła życie swojej córki milczeniem. Tylko milczenie ocali Lady Lark przed okrutnym losem.

Miłość, która nie potrzebuje słów

Dziewczyna, tak jak chciała jej matka, do porozumiewania się z innymi będzie używała jedynie gestów, obawiając się ujawnienia mocy, którą skrywają jej słowa. Jednak do świata, który zna Lady Lark, zbliża się wojna i być może przyjdzie czas, żeby przerwać milczenie. Wkrótce jej los i los pewnego młodego króla połączą się, a tam, gdzie wydawało się, że jest tylko pogorzelisko i strach, narodzi się uczucie.

Amy Harmon

Źródło: goodreads.com

Premiera każdej, bez wyjątku, książki Amy Harmon czy to w Polsce, czy na świecie jest wielkim wydarzeniem. W jej opowieściach kryją się uczucia, emocje, których doświadczają niezwykle złożeni i pełni sprzeczności bohaterowie. Autorka opowiadając swoje historie, niemal tka je, jak wzór na płótnie: powoli, misternie, poetycko.

Premiery fantasy 2018 dla fanów Sarah J. Maas

W swojej najnowszej powieści Amy zabierze Was do świata królów i królowych, do czasów niezwykle podobnych do średniowiecza, jednak także do świata, w którym nie brakuje magii. Szybko okaże się, że czasami najwięcej słów wypowiadamy, nie mówiąc absolutnie nic.

Słowo i miecz Amy Harmon zadebiutuje na polskim rynku 20 lutego 2018 roku. Nie przegapcie jednej z najważniejszych książek fantasy tego roku. Tytuł spodoba się szczególnie fanom Sarah J Maas i jej serii Dwór cierni i róż.

CoPrzeczytac.pl gorąco poleca!