Mroczne umysły - kup na TaniaKsiazka.pl

Prequel serialu Stranger Things to nie lada gratka dla wszystkich miłośników serialu dostępnego na platformie Netflix. Ponieważ już 4 lipca 2019 roku widzowie będą mogli śledzić tam trzeci sezon niezwykle popularnej produkcji. Zanim jednak to nastąpi, do sprzedaży trafi fantastyczna książka, po którą powinni sięgnąć wszyscy fani serialu. Ponadto to także doskonała propozycja dla każdego wielbiciela literatury młodzieżowej z elementami fantasy. Powieść pt. Stranger Things. Mroczne umysły będzie dostępna na polskim rynku już od 24 kwietnia 2019 roku. Jesteście zainteresowani, co w niej znajdziecie? Koniecznie to sprawdźcie!

Prequel serialu Stranger Things – wstrząsająca historia matki Nastki

Jeśli do tej pory wydawało się Wam, że o pochodzeniu Jedenastki wiecie już wszystko, ta książka udowodni Wam, jak bardzo się myliliście. Zanim pojawił się Demogorgon i nim przybył Łupieżca Umysłów, strach miał zdecydowanie ludzką twarz. Ten powieściowy prequel to wstrząsająca historia matki Nastki, która zupełnie Was zaskoczy.

Jest wiosna, 1969 rok. Główna bohaterka, Terry Ives, wiedzie spokojne życie w małym miasteczku, w stanie Indiana. Tutaj czas zdaje się płynąć wolniej, a wydarzenia związane z wojną w Wietnamie rzucają jedynie słaby cień na codzienność. Wkrótce ambitna dziewczyna dowiaduje się o ważnym dla kraju rządowym eksperymencie MKULTRA. W związku z tym zgłasza się do miejscowego laboratorium, chcąc wziąć w nim udział. Nie wie jeszcze, że pozornie nieznacząca decyzja zmieni jej życie na zawsze.

Z czasem Terry zaczyna mieć wątpliwości co do prowadzonych eksperymentów. Jej podejrzenia budzą nieoznakowane samochody, ukryte laboratorium w środku lasu, zimni i milczący lekarze oraz podawane pacjentom środki psychodeliczne, zmieniające ich postrzeganie świata. Tym samym bohaterka wraz z trójką innych pacjentów próbuje odkryć, co tak naprawdę kryje się za tajnym, rządowym badaniem. Nie zdaje sobie sprawy, jak wielkiej i złowrogiej tajemnicy dotyka oraz jak wysoką cenę przyjdzie jej za to zapłacić.

Przypominamy, że prequel serialu Stranger Things będzie dostępny w sprzedaży od 24 kwietnia bieżącego roku. Książkę pt. Stranger Things. Mroczne umysły znajdziecie tutaj. Koniecznie dajcie nam znać, czy oglądacie serial!