Książkowy powiew wiosny

Kochani, oficjalnie zaczęła się wiosna! Wiosennie zrobiło się nie tylko w kalendarzu, ale też na półkach księgarń. Optymistyczny nastrój, jaki towarzyszy zakończeniu zimy, mi też się udzielił. To dlatego nie mogłam się powstrzymać i wyszukałam dla Was wiosenne książki. To same literackie nowalijki – zapowiedzi i nowości. Wychodzę z założenia, że wiosna to nie tylko pora roku. Wiosna to przede wszystkim stan umysłu. 😉 A dzięki poniższym książkom i Wam z pewnością udzieli się wiosenna radość. To jeszcze nie wszystko, mam też dla Was niespodziankę. 😉

Książkowy powiew wiosny

Książkowy powiew wiosny

Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Wiosna w sercu Carrie Elks, premiera 17 kwietnia

Lucy jest odnoszącą sukcesy prawniczką. Gdy zatrudnia ją Lachlan, żeby zajęła się sprawą spadkową, okazuje się, że tych dwoje skupi się nie tylko na sprawie, ale też na sobie. Chociaż będą próbowali powstrzymać rodzące się w ich sercach uczucie, to trudno będzie im się oprzeć temu przyciąganiu. Tym bardziej że czeka ich wspólna podróż…

 

Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Pocałuj mnie wiosną Emily March, premiera 15 maja

Mechanik po przejściach i kobieta poszukująca swojego miejsca w życiu. Wydaje się, że tych dwoje dzieli wiele. Ona odnosi wielkie sukcesy w Nowym Jorku, a on woli spokojnie życie w niewielkim miasteczku. Caitlin, w poszukiwaniu szczęścia wraca do rodzinnego miasta. Jednak o to szczęście będzie musiała walczyć…

Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Szalona wiosna Aleksandra Tyl

Dorota to przebojowa i odważna dziewczyna. Jednak nawet ona musi zmierzyć się z bolesnym odrzuceniem, kiedy zostawia ją mężczyzna, w którym była zakochana. Gdy poznaje szamana dysponującego niesamowitymi umiejętnościami, postanawia wykorzystać sytuację i zemścić się na byłym chłopaku. Jednak, gdy okazuje się, że szaman popełnił pewien błąd, plan zemsty przyniesie nieoczekiwane rezultaty.

Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Dom nad jeziorem Tasmina Perry

Czy można zapomnieć o pierwszej miłości? Bohater tej książki będzie miał okazję, żeby poznać odpowiedź… W latach 90. Jim podczas wakacji poznaje Jennifer. Zakochują się w sobie, jednak ich wspólne plany niszczy tragedia. Gdy po latach Jim służbowo musi pojechać do miejsca, w którym poznał Jennifer, odżywają w nim wspomnienia..

Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Zapach bzu Karolina Wilczyńska

To już 5. tom serii Rok na Kwiatowej.

Julia to sympatyczna studentka, która nie ma zbyt wielu przyjaciół. Dziewczyna niepewnie czuje się wśród obcych i ma trudną relację z wymagającymi i nadopiekuńczymi rodzicami. Czy uda się jej w końcu poznać kogoś, komu zaufa na tyle, żeby się otworzyć?

Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Dworek pod Lipami Anna J. Szepielak

Gabriela chciałaby napisać książkę, która różniłaby się od jej dotychczasowych powieści. Jednak nie udaje jej się odnaleźć odpowiedniej bohaterki. Nie dość, że pisarka zmaga się z problemami małżeńskimi, to jeszcze ma sekret, z którym musi się samotnie zmierzyć. Żeby odetchnąć od swojego życia, wyjeżdża do domu przyjaciółki. Tam po jej nieobecność, ma się zająć zwierzętami. Czy uda jej się uratować swoją rodzinę i napisać książkę?

 

A teraz mam obiecaną niespodziankę. Co powiecie na 5000 wiosennych książek nawet o połowę taniej? Nic tak nie wpływa na dobry nastrój, jak możliwość upolowania książkowej promocji, prawda? Spójrzcie, co przygotowała dla Was Księgarnia TaniaKsiazka.pl. 5000 książek nawet o 50% taniej znajdziecie w tym miejscu. Promocja trwa do 22 kwietnia włącznie.

A po jakie książki Wy sięgniecie tej wiosny?