Recenzja książki Projekt Supertata

Projekt: Supertata Gregory’ego W. Slaytona pojawi się w księgarniach już 5 grudnia. To nie tyle poradnik, ile przewodnik po tacierzyństwie. To książka napisana przez ojca dla ojców i właśnie dlatego warto po nią sięgnąć jeżeli jesteś tatą lub podarować ją swojemu partnerowi.

Projekt: Supertata - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>

Projekt: Supertata – by być lepszym ojcem

Moment, w którym na świat przychodzi dziecko, jest zawsze przełomowy dla każdego rodzica, zwłaszcza gdy rodzicem zostaje się po raz pierwszy. Możemy się przygotowywać do opieki nad noworodkiem, chodzić do szkoły rodzenia, uczyć się na pamięć kluczowych elementów rozwojowych… Jednak prawda jest taka, że do tej roli nie da się przygotować, a rzeczywistość życia z dzieckiem zaskakuje każdego dnia.

Projekt: Supertata - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Jednak dzięki odpowiedniej książce można nauczyć się narzędzi, dzięki którym z tymi wszystkimi zaskakującymi sytuacjami poradzimy sobie lepiej. Właśnie dlatego tak dużą popularnością cieszą się poradniki dla rodziców. Gregory W. Slayton w swojej książce Projekt: Supertata daje każdemu ojcu 10 niezbędnych narzędzi, dzięki którym lepiej poradzi sobie ze swoją rolą.

Autor z przekonaniem pisze o ojcostwie jako o najważniejszym zadaniu każdego mężczyzny na świecie, bez względu na to, gdzie mieszka, czym się zajmuje i jaki ma status materialny. Slayton wie, o czym pisze, bo od ponad 30 lat obserwuje ojców w zróżnicowanych społeczeństwach i kulturach na świecie. Dlatego już na samym początku swojej książki przygląda się znaczeniu ojcostwa dla rodzin i społeczeństwa. Jest zdania, że ojcostwo to także ważny etap w rozwoju mężczyzny.

Nigdy nie jest za późno, żeby nad sobą pracować

Projekt: Supertata to poradnik, do którego zawsze można wrócić, bo przecież nie jesteśmy w stanie przeprowadzić na raz wszystkich zmian w swoim życiu i zachowaniu. Gregory W. Slayton przez każde narzędzie przeprowadza swojego czytelnika i jest świadom tego, że nawet najlepszym zdarza się popełnić błąd. I co ważne – nigdy nie jest za późno, żeby stać się lepszym tatą.

[button url=”https://cf1-taniaksiazka.statiki.pl/images/files/C1E/9788361097686,2.pdf” target=”blank” background=”#dd6b0b” size=”6″ center=”yes” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]Projekt: Supertata – przeczytaj darmowy fragment >>[/button]

Ten poradnik pojawi się na półkach księgarń już na początku grudnia. W przedsprzedaży możecie już dziś znaleźć książkę Projekt: Supertata w tym miejscu.

Książką Gregory’ego W. Slaytona została wydana pod patronatem TaniaKsiazka.pl.