Święta z Wydawnictwem Kobiecym

Za chwilę grudzień, nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby w końcu zatopić się w książkach typowo świątecznych. Ciepłe jak koc powieści obyczajowe to coś, czego potrzeba nam właśnie w zimne, grudniowe wieczory. Wielki kubek gorącej czekolady, koc i książka – połączenie idealne. Wydawnictwo Kobiece przygotowało cztery świetne propozycje książek, na które trzeba zwrócić uwagę. Sprawdźcie sami, jak zapowiadają się święta z Wydawnictwem Kobiecym.

Świąteczne książki od Wydawnictwa Kobiecego kupicie tutaj >>Świąteczne drzewko życzeń Emily March

Kiedy Jenna adoptowała Reillego, postanowiła, że zrobi wszystko, by zapewnić mu bezpieczeństwo. Małe górskie miasteczko wydaje się być idealną kryjówką przed przeszłością oraz doskonałym miejscem do spędzenia magicznych świąt. Jenna nie może jednak spełnić najważniejszego świątecznego życzenia syna, który marzy o tatusiu. W Wigilię rezolutny chłopiec dzwoni pod numer, który jego zdaniem należy do Mikołaja. Po drugiej stronie słuchawki trafia na Devina, który szybko wczuwa się w nową rolę i zaprzyjaźnia z chłopcem. Kiedy przystojny Święty Mikołaj odkrywa tajemnicę Jenny, oferuje jej pomoc. Czy mężczyzna może spełnić ich świąteczne życzenia?

 

Świąteczne książki od Wydawnictwa Kobiecego kupicie tutaj >> Wszystko, czego pragnę w te święta Anna Langner

Ewa zbliża się do trzydziestki i prowadzi poukładane, choć nieco nudne życie. Ma świetną pracę, mieszkanie bez kredytu w centrum Poznania i całkiem niezłe auto. Nie ma za to czasu na spotkania z bliskimi i związki, o randkach nawet nie wspominając. Kiedy wyjeżdża na święta do rodziców, chce wykorzystać ten czas, aby odkryć, czego tak naprawdę pragnie od życia. W rodzinnym domu oprócz brata bliźniaka zastaje tajemniczego pociągającego łobuza, który od pierwszych minut działa jej na nerwy. Spokojne święta? Dzięki intrygującemu mężczyźnie Ewa może w tym roku o nich zapomnieć. Bruno niczym huragan wprowadza ją w niebezpieczny świat, w którym żyje się szybko i na krawędzi bezpieczeństwa. Dokąd zaprowadzi ich ryzyko, którego się podejmą?

Dla każdego coś dobrego

Świąteczne książki od Wydawnictwa Kobiecego kupicie tutaj >> Rozmerdane święta  Agnieszka Olejnik

Olgierd oddaje się pracy polonisty. Krystyna ubolewa nad kawalerskim życiem swojego syna. Świat Sary kompletnie się zawalił. Stanisława opuściła żona, a Małgorzata odczuwa trudy samotnego macierzyństwa.

Pewne zbiegi okoliczności całkowicie odmienią losy tych pozornie przypadkowych osób i sprawią, że nadchodzący czas nabierze prawdziwie świątecznego blasku. Szczególnie gdy na horyzoncie pojawi się wychudzona, schorowana znajda – kundelek Ziyo, który całkowicie odmieni los… nie tylko swojego właściciela.

 

 

Świąteczne książki od Wydawnictwa Kobiecego kupicie tutaj >> Iskierka nadziei  Anna Szczęsna

Tomek to wrażliwy chłopiec, bardzo dojrzały jak na swój wiek. Mieszka z mamą, która cały swój czas poświęca pracy. Pewnego zimowego dnia Tomek boleśnie upada, kiedy wraca ze szkoły. Otrzymuje pomoc od obcej starszej pani. Kobieta opatruje go w niewielkim domku na działce, w którym jest zimno i nie ma bieżącej wody. Chłopiec prosi ją, aby nikomu nie wspominała o tym, że samotnie wracał tą drogą. Nie może też oprzeć się wrażeniu, że kobieta jest bardzo smutna. Zaczyna podejrzewać, że mała chatka na terenie ogródków działkowych to jej dom. Gdy nadchodzą siarczyste mrozy, Tomek postanawia ponownie odwiedzić starszą kobietę, aby jej pomóc. Przyjaźń, która się między nimi nawiązuje, przywraca obojgu nadzieję i wiarę w to, że zmiana na lepsze jest możliwa. Czy w te święta wydarzą się cuda?

 

Jak sami widzicie, Wydawnictwo Kobiece rozpieszcza nas przed świętami. Każdy znajdzie coś dla siebie bo, mamy tu powieści obyczajowe, cieplutkie niczym kocyk, ale znajdzie się też coś dla fanów niegrzecznych książek. Ja w pierwszej kolejności sięgnę chyba właśnie po tę niegrzeczną książkę – zapowiada się naprawdę dobrze 🙂