Doktor Sen w kinach

Doktor Sen w kinach jest już dostępny od 15 października 2019 roku. Chodzi tu oczywiście o naszą polską premierę ekranizacji słynnej powieści Stephena Kinga. Fani mistrza grozy z pewnością orientują się, że Doktor Sen to kontynuacja kultowego już horroru Lśnienie. Ta historia również doczekała się ekranizacji, która do dziś uznawana jest za majstersztyk klasyki gatunku. Jak będzie z drugą częścią? Czy odniesie podobny sukces?  A może byliście już w kinach i możecie podzielić się z nami waszymi wrażeniami? Jeśli tak, koniecznie to zróbcie! Ponieważ chętnie poznamy waszą opinię na temat filmu i książki.

Doktor Sen w kinach

Doktor Sen w kinach – drugi zwiastun

Za reżyserię najnowszego projektu odpowiedzialny jest Mike Flanagan. Tym samym warto tutaj wspomnieć, że to on odpowiedzialny jest za takie historie grozy jak: Nawiedzony dom na wzgórzu, Oculus czy Zanim się obudzę. W związku z tym fani Kinga mogą być spokojni. Nazwisko z takim filmowym dorobkiem niemal gwarantuje sukces produkcji. A przede wszystkim powody do zadowolenia mają wszyscy miłośnicy dobrego kina z dreszczykiem.

Pamiętacie małego chłopca obdarzonego niezwykłą mocą? Chłopca uwięzionego w odludnym hotelu wraz z opętanym ojcem? Teraz właśnie macie okazję poznać jego dalsze losy.

Nękany przez mieszkańców hotelu Panorama, w którym jako dziecko spędził jedną straszliwą zimę, Dan przez dziesięciolecia błąka się po Ameryce. Usiłuje zrzucić z siebie odziedziczone po ojcu brzemię beznadziei, alkoholizmu i przemocy. Ostatecznie odnajduje swoje miejsce w małym miasteczku w New Hampshire. Pomaga mu wspierająca go grupa Anonimowych Alkoholików i dom opieki, gdzie zachowana z lat dzieciństwa resztka mocy pozwala mu nieść ulgę umierającym w ostatnich chwilach ich życia. Tym samym staje się znany, jako „Doktor Sen”. Kiedy Dan poznaje efemeryczną Abrę Stone, jej nadzwyczajny dar budzi drzemiące w nim demony i każe mu stanąć do boju o jej duszę i przetrwanie.

Przypominamy, że Doktor Sen w kinach jest już dostępny. Tutaj znajdziecie książkę Stephena Kinga. Natomiast poniżej prezentujemy wam już drugi zwiastun produkcji.