Łowcy płomienia - kup na TaniaKsiazka.pl

Łowcy płomienia to porywający debiut amerykańskiej pisarki, Hafsah Faizal. Książka jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku i przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi literatury fantasy dla młodzieży. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że pozycja ta w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym hitem, lądując na szczycie bestsellerowej listy „New York Timesa”. Nic więc dziwnego, że również w naszym kraju cieszy się ogromnym, czytelniczym zainteresowaniem. Tym samym, jeśli poszukujecie wciągających i oryginalnych historii fantasy dla młodzieży, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie tę książkę. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Łowcy płomienia - kup na TaniaKsiazka.pl

Łowcy płomienia – świat zainspirowany starożytną Arabią

Zafira jest Łowcą i aby wykarmić swych ludzi, musi przebierać się za mężczyznę i polować w przeklętym lesie Arz. Natomiast Nasir jest Księciem Śmierci. W związku z tym zabija każdego głupca, gotowego przeciwstawić się jego despotycznemu ojcu – królowi. Gdyby Zafira została zdemaskowana, jej wszystkie dotychczasowe osiągnięcia straciłby znaczenie. A gdyby Nasir okazał łaskę, jego ojciec wymierzyłby mu brutalną karę.

Każdy z tej dwójki bohaterów jest żywą legendą królestwa Arawiyi. Jednak żadne z nich wcale nie chce pełnić tej funkcji. Czasy jednak są niespokojne. Ponieważ szykuje się wojna, a mroczny, magiczny las Arz z każdym dniem się rozrasta, rzucając cień na ziemie królestwa. W związku z tym już wkrótce Zafira rusza na poszukiwania zaginionego artefaktu, który jest w stanie przywrócić magię w jej udręczonym świecie. Jednak w tym samym czasie Nasir dostaje od króla podobne zadanie. Musi odnaleźć artefakt i zabić Łowcę. W trakcie ich podróży budzi się starożytne zło. A nagroda, jakiej szukają, może stanowić większe zagrożenie, niż są w stanie to sobie wyobrazić.

Akcja prezentowanej dziś książki toczy się w niezwykłym świecie, zainspirowanym starożytną Arabią. To niesamowicie wciągający debiut o odkryciach, pokonywaniu strachu oraz decydowaniu o własnej tożsamości.

Książkę pt. Łowcy płomienia, której autorką jest Hafsah Faizal, znajdziecie tutaj. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję i nie przegapcie! To jedna z tych niezwykłych opowieści, która pochłonie was do reszty i wprowadzi w magiczny świat.