Przepaść - Remigiusz Mróz po raz siódmy wraca do komisarza Frosta

Akcja rozgrywająca się u podnóża Tatr i na górskich szlakach, zagadkowe zbrodnie popełnione przez nieznanego sprawcę i niestrudzony śledczy – z czym się Wam kojarzy taki zestaw? Tak, tak, mowa tu o serii kryminałów z komisarzem Wiktorem Forstem! Nadchodzi nowy, siódmy tom cyklu pod tytułem Przepaść – Remigiusz Mróz wczoraj ogłosił datę jego premiery na swoim profilu w mediach społecznościowych. Szczegółowe informacje znajdziecie poniżej.

Przepaść - Remigiusz Mróz po raz siódmy wraca do komisarza Frosta

Przepaść – Remigiusz Mróz

Na Podhalu znów robi się niebezpiecznie. Po paru latach spokoju Halny przywiał wieści o brutalnym morderstwie młodej kobiety, teraz pojawiają się wieści o zniknięciu młodej turystki z Warszawy.

O zaginionej mieszkance stolicy wiadomo tyle, że ostatni raz widziano ją w okolicach Trzydniowiańskiego Wierchu. W Tatry wybrała się po raz pierwszy, a w górach miała zamiar spędzić tylko weekend. Ustalono również, że do Zakopanego przyjechała w pojedynkę. Lokalni policjanci dowiedzieli się również, że w wędrówce po czerwonym szlaku zaginionej turystce towarzyszyło czterech mężczyzn.

Sprawę tego tajemniczego zaginięcia poprowadzi nie kto inny, jak Wiktor Forst. Komisarz wyrusza w trasę podążając śladami młodej kobiety, ciągle mając nadzieję, że uda mu się odnaleźć ją żywą.

Niestety nie znajduje żadnych poszlak, które naprowadziłyby go na ślad warszawianki, natrafia jednak na coś, co wniesie nowe spojrzenie na zbrodnię popełnioną w Tatrach przed laty…

Remigiusz Mróz Przepaść seria z komisarzem Frostem

Przepaść – Remigiusz Mróz. Kiedy premiera?

Premiera Przepaści jest zaplanowana na 27 października 2021 r.

Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Filia.

Najnowszą powieść kryminalną Remigiusza Mroza już teraz, przedpremierowo, możecie zamawiać W TYM MIEJSCU.

Seria z komisarzem Forstem

Pozostałe tomy, które ukazały się w serii o komisarzu Forście to:

***

Czy mieliście już okazję przeczytać kryminały z tej serii? Który z głównych bohaterów wykreowanych przez Remigiusza Mroza jest Waszą ulubioną postacią? Dajcie znać w komentarzach!

Zobacz także: