PSIEGO NAJLEPSZEGO – W. Bruce Cameron - Co Przeczytać

Co zrobić, kiedy na Twoim progu nagle pojawi się ciężarna suczka?

Psiego najlepszego, czyli był sobie pies na święta – najsłodsza historia na mroźne wieczory!

Rozstajesz się z drugą połówką, cały świat Ci się wali na głowę, a na domiar złego sąsiad podrzuca Ci pod drzwi psa. Źle? Może być jeszcze gorzej, bo okazuje się, że to suczka, która niedługo będzie się szczenić. Po prostu „Wesołych Świąt”!

W. Bruce Cameron, autor bestsellerowej książki Był sobie pies wraca z kolejną opowieścią pełną miłości i merdających ogonów. Główny bohater, Josh Michaels stracił miłość swojego życia. Nieopatrznie rzucona propozycja pomocy, skierowana do mężczyzny, którego poznał w barze powoduje, że nagle staje się opiekunem psa. Suczki. Ciężarnej suczki, która niedługo będzie mieć całą gromadę niesfornych szczeniaków. Josh nie wie nic o psach. Nigdy żadnego nie miał! Dlatego kiedy w jego życiu pojawiają się szczeniaki, mężczyzna decyduje się poprosić o pomoc schronisko. Poznaje tam Kerri, która chętnie pomaga mu przy maluchach i coraz częściej gości w jego domu. Dziewczyna dość szybko wpada mu w oko, przez co Josh zastanawia się, czy jest wstanie znowu kogoś pokochać. Małe urwisy stają się świetnym pretekstem do częstych wizyt i rozmów, sprawiając, że pomiędzy dwójką rodzi się niesamowita więź. Nie wspominając już o tym, że Josh nie wyobraża sobie życia bez swojej nowej psiej rodziny!

Psiego najlepszego to wzruszająca historia o wyjątkowej więzi, jaka może połączyć psa i człowieka. Kiedy na Twojej drodze pojawia się stworzenie potrzebujące opieki i miłości, okazuje się, że Twoje złamane serce wciąż potrafi kochać. I to nie tylko te urocze czworonogi! Niegdyś pusty dom, teraz ożywa za sprawą kilku czworonogów i całej masy niezwykłych przygód. W krótkim czasie przekonujesz się, że nie jesteś wstanie sobie przypomnieć, jak to było żyć bez psiego towarzysza!

Podaruj sobie odrobinę psiej miłości i rozkochaj się w niesfornych szczeniaczkach. Książka jest już dostępna, sprawdź jej  uroczą stronę TUTAJ.

To idealny prezent dla każdego miłośnika czworonogów i świetny sposób na spędzenie kilku chwil w towarzystwie wesołej gromadki Josha i Lucy.

Psiego najlepszego – najlepsza książka na święta!