Psy i koty – poradniki, sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Ludzie od wieków dzielą się na dwie grupy – miłośników rozmerdanych psich ogonów oraz wielbicieli mruczków, które często chadzają własnymi ścieżkami. Jedno jest pewne, psy i koty wnoszą do naszego życia mnóstwo miłości i stają się przyjaciółmi na lata. Poza tym nie brakuje też odważnych ludzi, którzy pod jednym dachem wychowują obu przedstawicieli gatunku. Niewątpliwie opieka nad zwierzętami to nie lada wyzwanie. Czy to pies, czy kot – każdemu z nich należy poświęcić wystarczającą ilość uwagi. Zresztą o to potrafią skutecznie dopominać się same. Jak natomiast wyegzekwować od naszych pupili przestrzegania podstawowych zasad porządku i co zrobić, by były ułożone i posłuszne? Przyznajemy szczerze, że utrzymanie dyscypliny nie jest łatwe. Zwłaszcza kiedy pupil patrzy na nas tymi słodkimi, maślanymi oczkami. Znacie to? W związku z tym dziś podrzucamy Wam kilka najnowszych poradników, które pomogą okiełznać Waszych czworonożnych przyjaciół.

Psy i koty – poradniki, sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Sekret grzecznego psa - kup na TaniaKsiazka.plPsy i koty – Sekret grzecznego psa

W tym poradniku znajdziecie nie tylko skuteczne i sprawdzone metody wychowania psa. Ponieważ autor zdradza również sekrety pracy behawiorysty, dzięki którym jeszcze lepiej zrozumiecie czworonożnego przyjaciela. Poza tym dzięki wskazówkom tu zawartym nauczycie się mowy ciała psa oraz dowiecie się, jak skutecznie interpretować jego potrzeby. Teraz bez przeszkód uzyskacie autorytet przewodnika stada!

Książka już dostępna.

Psy i koty – Typowy kotTypowy kot - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Zastanawialiście się kiedyś, co myśli najbardziej typowy kot polskiego internetu? Albo, co myślą koty w ogóle? Jak postrzegają nas, ludzi? Co sądzą o innych czworonogach, na przykład o psach? Ten poradnik pozwoli Wam zajrzeć głębiej w umysły kotów. Dzięki temu istnieje duża szansa, że zrozumiecie tok ich myślenia, co z kolei ułatwi wspólną egzystencję. Czy to faktycznie człowiek jest służącym kota? Cóż… przekonajcie się sami.

Książka dostępna od 16 września 2020 roku.

Psy i koty – poradniki, zobacz na TaniaKsiazka.plPsy i koty – Dobry piesek!

Jeśli marzy się Wam najlepszy przyjaciel w postaci psa, ten poradnik pomoże Wam to osiągnąć. Dzięki wskazówkom tu zawartym nie tylko wychowacie czworonoga, ale też zaskarbicie sobie jego miłość i uznanie. Za pomocą prostych i sprawdzonych technik autor pokaże Wam, jak stworzyć udane relacje z podopiecznym.

Książka już dostępna.

Psy i koty – Nie dla psa (i kota) kiełbasaNie dla psa (i kota) kiełbasa - kup na TaniaKsiazka.pl

Chcecie wiedzieć, jak właściwie karmić psa i kota, by te mogły cieszyć się długim zdrowiem i szczęśliwym życiem? Autorka tego poradnika podpowiada różne sposoby żywienia. W związku z tym wybierzecie ten odpowiedni do Waszych możliwości czasowych i budżetowych. Ponadto dowiecie się, na co zwracać szczególną uwagę przy wyborze karmy, a także, czego nie wolno dawać do jedzenia psom i kotom.

Książka dostępna od 30 września 2020 roku.

Zrozumieć kota - kup na TaniaKsiazka.plPsy i koty – Zrozumieć kota

Autor przede wszystkim w celny i skuteczny sposób obala mity i uprzedzenia, które przez lata narosły dookoła kotów. Ponadto dzięki jego poradom lepiej zrozumiecie koci charakter i emocje. A to pomoże Wam zbudować silniejszą więź z pupilem. Książka ta to również fascynująca podróż przez zoopsychologię, genetykę i neurobiologię.

Książka już dostępna.

Zdradźcie nam koniecznie, do której grupy Wy należycie! Team koty, czy team psy? A może macie pod swoim dachem oba te urocze czworonogi?  Dajcie znać!