Nowa książka Anny Starmach już w sprzedaży! Zanim sięgniesz po ten tytuł, przedstawiamy przykładowe przepisy – na dołączonych grafikach znajdziesz 3 przepisy z książki. Tytuł jest w twardej oprawie, posiada ciemną tasiemkę do zaznaczenia ciekawego przepisu. Idealnie sprawdzi się na prezent dla początkującej kucharki. Również doświadczone Panie będą z przyjemnością obcować z wysokiej jakości przepisami z kolejnej książki Anny Starmach.

Pyszne Na Slodko (6)

Pyszności na słodko od Anny Starmach to zbiór 88 przepisów idealnych dla każdego łasucha. Przepisy są proste, nie wymagają drogich składników, ani spędzania godzin w kuchni. Pani Anna pisze we wstępie tak:

Od czego zacząć? Od dobrych chęci (a skoro sięgnąłeś po tę pozycję, to zakładam, że je masz). Przejrzyj książkę, pozaznaczaj najciekawsze dla siebie przepisy, wybierz ten, który najbardziej Cię zainteresuje, i do dzieła! Nie musisz rezerwować dużej ilości czasu – większość proponowanych przeze mnie potraw przyrządzisz w niecałe pół godziny, a składniki niezbędne do ich przygotowania znajdziesz w każdym sklepie. I gwarantuję – twój portfel bardzo na tym nie ucierpi.

[Fragment wstępu książki „Pyszne na słodko”, str. 12]

Pyszności na słodko

Kulki owsiane – prosty przepis na pyszne słodkości. (większe zdjęcie dostępne jest po kliknięciu w obrazek)

Pyszne Na Slodko przepis

Przepis na… Deser z płynną czekoladą. Ślinka cieknie na sam widok i nazwę! 🙂 (większe zdjęcie dostępne jest po kliknięciu w obrazek)

Pyszne Na Slodko przepis

Czekoladowe naleśniki z bananami… I jak tu zachować spokój i nie myśleć o jedzeniu! (większe zdjęcie dostępne jest po kliknięciu w obrazek)

Za udostępnienie egzemplarza dziękujemy wydawnictwu!

Książkę Pyszne na słodko kupisz w TaniaKsiazka.pl