Jeden dzień, a tak wiele premier! Fani Harry’ego Pottera trzymajcie się! Quidditch przez wieki to kolejna książka nawiązująca do kultowej już serii o słynnym czarodzieju. W sprzedaży pojawi się już 16 marca bieżącego roku i z pewnością sprawi wiele radości fanom twórczości Rowling.

Quidditch przez wieki i bez tajemnic

Tym razem Rowling zabiera fanów w historyczną podróż. Dzięki temu wydaniu dowiecie się, skąd właściwie pochodzi złoty znicz. To oczywiście nie wszystko. Poznacie również sposób produkcji tłuczków oraz przeczytacie, dlaczego emblematem Wędrowców z Wigtown jest topór rzeźnicki. Wystarczy że, jak młodzi miłośnicy quidditcha w Hogwarcie, sięgniecie po tę właśnie książkę.

Przekonajcie się sami, dlaczego cieszy się ona tak ogromnym zainteresowaniem w czarodziejskiej bibliotece! I niech nie zmyli was jej historyczny zarys! Gwarantujemy wam absolutnie magiczną przygodę. Podróż przez fantastyczny świat jest teraz dostępna nie tylko dla uczniów słynnej szkoły magii i czarodziejstwa. Dlatego nie wahajcie się ani chwili i już teraz zaopatrzcie się w tę niezwykle przydatną książkę, dzięki której quidditch nie będzie miał przed wami żadnych tajemnic! Stańcie się ekspertami w tej dziedzinie już dziś!

Przypominamy, że książka pt. Quidditch przez wieki autorstwa J.K Rowling premierę na polskim rynku będzie miała 16 marca 2017 roku. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy tutaj. Oczywiście gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom Harry’ego Pottera. To pozycja, której nie może zabraknąć w waszej domowej biblioteczce.