Ciekawostki o książkachEventyPolecamy

Ranking Ceneo 2017 – dwa miejsca na podium dla TaniaKsiazka.pl!

Ranking Ceneo 2017

Księgarnia TaniaKsiazka.pl ma z pewnością powody do zadowolenia. Niedawno opublikowany Ranking Ceneo 2017 pokazał, że Klienci sklepów internetowych, którzy brali udział w całorocznym głosowaniu poprzez system Zaufanych Opinii Ceneo na najlepsze sklepy internetowe, przyznali tej księgarni aż dwa miejsca na podium. Księgarnia TaniaKsiazka.pl zajęła drugie miejsce w prestiżowej kategorii Multimedia i po raz drugi z rzędu zdobyła Srebrny Laur w kategorii Wybór Użytkownika. Gratulujemy!

Ranking Ceneo 2017

Ranking Ceneo 2017 – wiarygodność i cena przede wszystkim

Zakupy online 2017Na zadowolenie ze strony Klientów i ich ponowne zakupy w sklepie internetowym, firmy działające w sieci pracują cały rok na okrągło. Liczą się przede wszystkim ceny i obsługa Klienta. Jednak nie mniej ważna jest wiarygodność i zaufanie, które sprawiają, że czujemy się bezpiecznie, dokonując zakupów w tym, a nie innym sklepie. TaniaKsiazka.pl z pewnością ma zaufanie swoich Klientów, ponieważ dzięki ogromnej ilość głosów, które były zbierane w okresie od września 2016 roku do października 2017 roku, uzyskała drugie miejsce w kategorii Multimedia. Właśnie w tej kategorii najczęściej laury przyznaje się księgarniom internetowym. Inne wyróżnione w tej kategorii księgarnie to: dobre-ksiazki.com.pl i swiatksiazki.pl.

Nagrody są przyznawane sklepom, które w okresie od września 2016 roku do października 2017 roku uzyskały najwyższą średnią liczbę opinii, wysoką średnią ocenę (powyżej 4,5 gwiazdki), a opinie pozytywne stanowiły co najmniej 90% wszystkich opinii.

Kolejne wyróżnienie dla tej księgarni to drugie miejsce w kategorii Wybór Użytkownika. Jest to niezwykle prestiżowy laur, ponieważ Klienci sklepów internetowych mogą wskazać tylko jeden ulubiony sklep. Nie ma tu podziału na kategorie, konkurencja jest więc ogromna, co sprawia, że miejsce na podium jest  wyjątkowo cenne.

Ranking Ceneo 2017 – nagrody po raz ósmy

Zaufane Opinie CENEORanking e-Sklepów CENEO.pl już po raz 8. wskazał najlepsze sklepy internetowe w Polsce. Poziom rywalizacji pomiędzy poszczególnymi podmiotami w tym rankingu przyprawia o zawrót głowy. W walce o najlepsze miejsca bierze udział aż 3500 tysiąca sklepów! Użytkownicy oddali w tym roku aż 2,5 miliona głosów! Głosowanie odbyło się w 14 kategoriach. Bez wątpienia jest to przedsięwzięcie na niezwykle dużą skalę i uzyskane w nim wyróżnienia są tym bardziej cenne. W sumie w wyniku głosowania nagrodzono 42 sklepy, a uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 8 listopada w trakcie XIII. Targów eHandlu w Warszawie.

Niewątpliwie uzyskanie miejsca na podium w tak prestiżowym rankingu, jak ten, który bazuje na ogromnej liczbie głosów zbieranych przez długi okres czasu, jest wyjątkowym wyróżnieniem i ogromną motywacją do utrzymania i zwiększania poziomu świadczonych usług i innych elementów, które wpływają na zadowolenie z zakupów Klientów.

Z roku na rok coraz większa grupa osób robi zakupy w sieci. Wiarygodność poszczególnych sklepów i bogata oferta rynkowa to niewątpliwie atuty, których poszukują Polacy, robiąc zakupy on-line.